Uudised - Õpilaste vastuvõtt 2022–2023 õppeaastaks

Õpilaste vastuvõtt 2022–2023 õppeaastaks

 

 


➠    Maja, kus elab rõõm (video)


 

 

 

Registreerimine  toimub digitalselt ainult õpilastele 1 õppeaasta jaoks

alates 1. juunist kell 10:00 kuni 31. augustini.

Õpinguid jätkavatel õpilastel (2. ja enam õppeaasta), pole registreeruda vaja!

 

Kuidas registreeruda ringisse:

  1. Vajutage nuppu «huviringi registreerumine» ning sisestage blanketile vajaminevad andmed. Ning sisestage blanketile vajaminevad andmed.
    Pärast andmete sisestamist vajutage veelkord nupule «Huviringi registreerumine».
    Vorm sulgub ning ilmub teade «Tänan, andmed on edastatud».
    Teile saadetakse automativastus e-maili teel.
  2. Vabade kohtade hulk huviringis on piiratud!
    Juhul kui registreerunute arv ületab vabade kohtade arvu, koostatakse reservnimekiri.
    Septembris ja sellele järgnevatel kuudel saavad vabade kohtade tekkimisel reservnimekirjas olevad õpilased kutse.
  3. Nupp «huviringi registreerumine» on olemas kodulehe erinevatel lehekülgedel ning igal pool avaneb ühtne registreerimisvorm..
  4. Tähelepanu: õpetaja e-postile saadetud taotlust ei registreerita!

 Huviringi registreerumine 


Üldinfo:

1.‑2. septembril kella 15:00‑18:00 ootame huviringides kõiki õpilasi (ühe lapsevanemaga) kirjaliku avalduse täitmiseks ning tunniplaani saamiseks. Kaasa võtta isikut tõendavad dokumendid.

Täiendav informatsioon vanemate koosoleku toimumise kohta avaneb pärast 25. augustist koduleheküljel.

 

Loodus- ja täppisteaduste kool:
Taotluste vastuvõtt toimub Narva Pähklimäe Gümnaasiumis (Pähklimäe tn 3):
23.-25. augustil kell 16:00 до 18:00
30.-31. augustil kell 16:00 до 18:00 
2. septembril kell 16:00 до 18:00 
Tunnid algavad alates 5.septembrist


Küsimuste korral helistage +372 3599575
Facebook Messenger: narvalasteloomemaja
Viber, WhatsApp: +372 5038535


 

Ringi nimetus

Ringi õpetaja

Õpilaste vanus

Vabad kohad

1   Ballitantsude ring «Raduga» Irina Krištal 7‑6. a. 15 vaba kohta
5‑7. a.
(poisid)
12 vaba kohta
2   Fotostuudio «Positiiv» Irina Kivimäe 14‑25. a. vabadele kohtadele
3   Fotostuudio «Positiiv»
  (mobiiligraafia)
Svetlana Tanailova 12‑19. a. 12 vaba kohta
4   Imidži kool Olga Neustus,
Jelena Kasterpalu
8‑16. a. 24 vaba kohta
5   Inglise keel
  (kirjutamise ja lugemise algteadmised)
Svetlana Savitševa 9-10.a. 10 vaba kohta
6   Inglise keel ja kultuur Oksana Sеkajeva 6‑9. klassid 30 vaba kohta
7   Joonistus ja maal Jekaterina Averko 7‑10. a. vastuvõtt on lõppenud
8   Juuksurikunsti stuudio «Creative‑stuudio» Jelena Kasterpalu 13‑18. a. 30 vaba kohta
9   Käsitöö Žanna Pantelejeva 7‑11. a. 10 vaba kohta
10   Kodundus Žanna Pantelejeva 12-16.a 10 vaba kohta
11   Kool «Malõšok» Jelena Jevstratenko 5 a. vastuvõtt on lõppenud
12   Kunstiline voolimine Jelena Jevstratenko 4‑6. a. 30 vaba kohta
13   Kunstistuudio Jekaterina Averko alates12. a. vastuvõtt on lõppenud
14   Lennumudelism
  (tehnilise modelleerimise algteadmised)
Valeriy Ivanov 8‑10.a. 12 vaba kohta
15   Lennumudelism
  (raadio teel juhitavate mudelite valmistamine)
Krill Ivanov alates 10. a. 7 vaba kohta
16   Lennumudelism
  (vabalt lendavate ja raadio teel juhitavate  mudelite  laboratoorium)
Aleksei Mikenin alates 10. a. 10 vaba kohta
17   Looduse sõbrad Jelena Jevstratenko 7‑11. a. 10 vaba kohta
18   Loodus‑ja täppisteaduste kool:      
   •  matemaatika  Tatjana Mihhailova 12. klass 30 vaba kohta
   •  matemaatika Aleksandr Sutõrin 9‑12. klassid 15 vaba kohta
   •  keemia Tatjana Jerošenko 11 klass 12 vaba kohta
12 klass 12 vaba kohta
   •  füüsika Mihhail Jemeljanov 8‑9. klassid 12 vaba kohta
10-12.klassid  12 vaba kohta
19   Löökpillid Vsevolod Tšelepis 7‑18. a. 10 vaba kohta
20   Maleklubi Maris Korstin 6.a. 12 vaba kohta
7.a. 12 vaba kohta
21   Mängu‑ ja animafilmide stuudio «Rovesnik» Juri Meštšerjakov alates 7. a. 30 vaba kohta
22   Massaaži alused Ida Pribõlovskaja 14‑26. a. 10 vaba kohta
23   Muusikastuudio «Labürint» Igor Zemski    
   •  kitarr, bass‑kitarr, saksofon, klarnet alates 7. a. 20 vaba kohta
   •  plokkflööt alates 6. a. 5 vaba kohta
24   Ökodisain Jekaterina Averko,
Žanna Pantelejeva
10-12. a. 10 vaba kohta
25   Pitsi kool Olga Kublitskaja 7‑19. a. 10 vaba kohta
26   Rokk-grupp Igor Zemski alates 15. a. 5 vaba kohta
27   Sekretäri kool Olga Neustus alates 15. a. 14 vaba kohta
28   Stuudio «Aksi‑Art» Ljudmila Sedova    
   •  naha kunstipärane töötlemine 10-12. a. 10 vaba kohta
   •  ehete õpituba 7-9. a. 10 vaba kohta
29   Stuudio «Liigutus» Svetlana Šelepenkina 5‑6. a. 16 vaba kohta
7‑8. a. 6 vaba kohta
9‑10. a. 6 vaba kohta
11‑12. a. 6 vaba kohta
12‑13. a. 6 vaba kohta
14‑15. a. 6 vaba kohta
16‑19. a. 6 vaba kohta
30   Tantsustuudio «Varjud» Jelena Kissin,
Natalja Jakolveva
6-7. a. 20 vaba kohta
31   Tantsukollektiiv «Žemtšužina» Jelena Stepanova 5‑6. a. 16 vaba kohta
10‑12. a. 8 vaba kohta
32   Teater‑stuudio «16.komnata» Vitaly Katuntsev
Olga Katuntseva
7‑8. a. 10 vaba kohta
9-18. a. 20 vaba kohta
33   Teatrikool «Voobrazilija» Olga Katuntseva 5‑6. a. 30 vaba kohta