Kõik sündmused

Aeg Sündmus Asukoht Vastutav isik
P 01.12.2019 - T 03.12.2019
Maleklubi osalemine Euroopa noorte meistrivõistlustel kiirmales

Tallinn,

Eesti

Maris Korstin
P 01.12.2019
Fotostuudio «Positiiv» väljasõidunäitus

Narva
Muusikakool

Irina Kivimäe
P 01.12.2019
Tantsukollektiivi «Žemtšužina» ja tantsustuudio «Varjud» osalemine koreograafiafestivalil «Maailma rahvaste tantsud»

Kohtla‑Järve,
Eesti

Jelena Stepanova, Natalja Jakovleva, Valeria Vetoškina
T 03.12.2019 - T 07.01.2020
Jõulunäitus

NLL,
Suur galerii

Jekaterina Averko, Žanna Pantelejeva
T 03.12.2019
15:30
Jõulunäituse avamine. «Jõuluaroomide õhtu»

NLL,
Suur galerii,
Talveaed

Jekaterina Averko, Žanna Pantelejeva
K 04.12.2019
Mängu-ja animafilmide stuudio «Rovesnik» osalemine rahvusvahelisel filmifestivalil «Niit»

Sankt‑Peterburg,
Venemaa

Juri Meštšerjakov
N 05.12.2019 - P 15.12.2019
Festivali «Talvefeeria» parimate fototööde näitus «Vaata ette»

NLL,
Väike galerii

Ljudmila Sedova
R 06.12.2019
16:00 - 18:00
NLL karikas kiirmales, 7. etapp

NLL.
kab. 309

Maris Korstin
R 06.12.2019
17:30
XI Noorte disainerite konkurss «Talvefeeria»

NLL,

Suur saal

Ljudmila Sedova
L 07.12.2019
Pitsikooli osalemine jõulunäitusel ja meistriklassis

Narva Keskraamatukogu

Olga Kublitskaja
L 07.12.2019
11:00 - 13:00
«Šokolaaditurniirid» males, 6. etapp

NLL,
kab. 309, 316

Maris Korstin, Alexander Kolyazin
E 09.12.2019 - N 01.01.1970
13:00 - 14:00
Tund-kontsert «Need sümfoonilised helid»

NLL,
Kino‑ja kontserdisaal

Igor Zemski
R 13.12.2019 - P 15.12.2019
Stuudio «Liigutus» osalemine rahvusvahelisel tantsukonkursil «Laste jõululaine»

Minsk,
Valgevene

Svetlana Šelepenkina
R 13.12.2019 - L 14.12.2019
Maleklubi osalemine noorte kiirmale lahtisel linnaturniiril

Kiviõli,

Eesti

Maris Korstin
R 13.12.2019
17:00
Stuudio «Labürint» ja huviringi «Löökriistad» jõulukontsert

NLL,
Talveaed

Igor Zemski, Vsevolod Tšelepis
L 14.12.2019
Pitsikooli osalemine jõulunäitusel ja meistriklassis

Narva,

Kutsehariduskeskus 

Olga Kublitskaja
L 14.12.2019
12:00
Tantsukollektiivi « Žemtšužina» ja ballitantsuringi «Raduga» jõulukontsert «Ime ootuses»

NLL,

Kino- ja kontserdisaal 

Jelena Stepanova, Vlada Stepanova, Irina Krištal
E 16.12.2019 - E 13.01.2020
Fotonäitus «Debüüt» ja fotonäitus: kalendrid, uusaastakaardid

NLL,

Väike galerii

Irina Kivimäe
T 17.12.2019
15:30
Huviringi « Inglise keel ja kultuur» avatud tund lapsevanematele

NLL,

kab.203

Oksana Sekajeva
R 20.12.2019
Tantsustuudio «Varjud» osalemine lasteaia «Päikene» juubelikontserdil

KM «Rugodiv»

Valeria Vetoškina,  Natalja Jakovleva
L 21.12.2019 - E 23.12.2019
Uusaastaüritused. Jõulutöötoad.

NLL,

Suur saal

Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva