Kõik sündmused

Aeg Sündmus Asukoht Vastutav isik
L 01.02.2020 - R 28.02.2020
Kahe autori fotonäitus «Duett»

NLL,

Väike galerii

Irina Kivimäe
L 01.02.2020 - L 29.02.2020
Näitus «Stiihhia»

NLL,
Suur galerii

Jekaterina Averko,
Žanna Pantelejeva
L 01.02.2020
11:00
«Šokolaaditurniirid» males

NLL,

kab. 306, 315

Maris Korstin,
Alexander Kolyazin
R 07.02.2020
15:00
SK Maletäht karikas

NLL, 

kab. 306, 315

Maris Korstin,
Alexander Kolyazin
L 08.02.2020
Pitsikooli osalemine moenäitusel, näitusel ja meistriklassis

Vabariiklik käsitöömaja,

Eesti Rahvakultuuri‑instituut,

Tallinn

Olga Kublitskaja
L 08.02.2020
10:00
Meistriklass projekti «Narva AIRBOAT 2020» raames

NLL,

Talveaed

Valeriy Ivanov
L 08.02.2020
10:00
SK Maletäht karikas

NLL,

kab. 306, 315

Maris Korstin,
Alexander Kolyazin
N 13.02.2020
16:00
Linna koolinoorte malemeistrivõistlused kuni 16.a

NLL, 

kab. 306, 315

Maris Korstin,
Alexander Kolyazin
R 14.02.2020
16:00
Linna koolinoorte malemeistrivõistlused kuni 16.a

NLL,

kab. 306, 315

Maris Korstin,
Alexander Kolyazin
R 14.02.2020
17:30
Ballitantsukonkurss «Veebruaritähekesed»

NLL,

Kino‑ja kontserdisaal

Irina Krištal
L 15.02.2020
11:00
Linna koolinoorte malemeistrivõistlused kuni 16.a

NLL,

kab. 309, 315

Maris Korstin,
Alexander Kolyazin
L 15.02.2020
11:00
Vabariiklike lennumudelismivõistluste avamine «Narva AIRBOAT 2020»

NLL,

stadioon

Valeriy Ivanov
P 16.02.2020
Tantsustuudio «Varjud» ja tantsukollektiivi «Žemtšužina» osalemine festival-konkursil «Tantsi, pisike!»

Kohtla‑Järve,

Eesti

Jelena Stepanova,
Valeria Vetoškina,
Natalja Jakovleva
E 17.02.2020
17:00
«Huviringide «Massaaži alused» ja «Sekretäride kool» ühistunnid

NLL,

kab. 207

Olga Neustus,
Ida Prib]lovskaja
R 21.02.2020 - P 23.02.2020
Kinostuudio «Rovesnik» osalemine rahvusvahelisel multifilmide ja arvutifilmide festivalil «Animaator 2020».

Sankt-Peterburg,

Venemaa

Juri Meštšerjakov
R 21.02.2020
16:00
NLL karikas kiirmales

NLL,

kab. 315

Maris Korstin
R 21.02.2020
16:30
Näitus-konkurss «Ilus (armsaim) Eestimaa nurgake». Avamine ja autasustamistseremoonia

NLL,

2. korrus,

Talveaed

Jekaterina Averko
R 21.02.2020
17:00
EV aastapäevale pühendatud kontsert

NLL,

Kino‑ja kontserdisaal

Natalja Jakovleva,
Valeria Vetoškina,
Jelena Stepanova,
Anna Kvasnikova
L 22.02.2020
11:00
«Šokolaaditurniirid» males.

NLL,

kab. 306, 315

Maris Korstin, Alexandr Kolyazin
N 27.02.2020 - P 01.03.2020
Eesti malemeistrivõistlused males (kuni 10 ja kuni 16-aastastele).

NLL,

kab. 306

Suur saal

Maris Korstin, Alexander Kolyazin
R 28.02.2020 - L 29.02.2020
Stuudio «Liigutus « osalemine rahvusvahelisel festivalil «Magic Fest 2020».

KM Rugodiv,

Narva

Svetlana Šelepenkina