Kõik sündmused

Aeg Sündmus Asukoht Vastutav isik
R 01.10.2021 - R 31.12.2021
Näitus «Putukad»

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),
2. korrus

Jelena Jevstratenko
R 08.10.2021
17:00
Meistriklass «Maketeerimistehnika» projekti «Vaata ette 2»

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Talveaed

Ljudmila Sedova
R 08.10.2021
17:30
Teater‑stuudio «16.komnata» etendus «Tuhkatriinu»

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),

Kino‑ja kontserdisaal

Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva
L 09.10.2021 - P 10.10.2021
Maleklubi osaleb Kohtla-Järve meistrivõistlustel (kuni 10 ja 12a)

Кохтла-Ярве,
Эстония

Maris Korstin
K 13.10.2021
17:30
Teater-stuudio «16.komnata» etendus «Bernarda Alba maja» NLL sünnipäevaks

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Kino‑ja kontserdisaal

Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva
R 15.10.2021
16:00
«Šokolaaditurniirid» males

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
kab.306, 315

Maris Korstin
R 15.10.2021
17:00
Meistriklass «Arhitektuur ja kostüüm» projekti «Vaata ette 2» raames

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Talveaed

Ljudmila Sedova
R 15.10.2021
17:30
Tantsukollektiivide «Žemtšužina», «Raduga», «Malõšok» kontsert NLL sünnipäevaks

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Kino‑ja kontserdisaal

Jelena Jevstratenko
L 16.10.2021
10:00
SK Maletäht karikas

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),
kab.306, 315

Maris Korstin
T 19.10.2021
Pitsikooli osaleb vabariiklikul käsitööpäeval

Jõhvi,
Эстония


 

Olga Kublitskaja
K 20.10.2021
17:30
Teater-stuudio «16.komnata» etendus «Kogenud Varblane»

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Kino‑ja kontserdisaal

Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva
R 22.10.2021
16:00
NLL karikas kiirmales

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
kab.306, 315

Maris Korstin
R 22.10.2021
17:00
Meistriklass «Sinu stiil»

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Talveaed


 

Olga Neustus, Jelena Kasterpalu
R 22.10.2021
17:30
Teater-stuudio «16.komnata» etendus «13. täht»

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Kino‑ja kontserdisaal

Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva
E 25.10.2021 - R 29.10.2021
X Rahvusvaheline Paul Keresele pühendatud turniir «Läänemere maletähed»

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
 

 

Natalja Peleševa, Maris Korstin
E 25.10.2021 - R 29.10.2021
Huviringi «Pitsikool» laager

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),
kab.303

Olga Kublitskaja
E 25.10.2021 - R 29.10.2021
Laager «Puhas maailm»

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),
2. korrus

Jelena Jevstratenko
E 25.10.2021
15:00
Turniiri «Läänemere maletähed» avamine

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Kino‑ja kontserdisaal


 

Natalja Peleševa, Maris Korstin
N 28.10.2021
17:00
Rahvusvaheline animatsioonipäev. Filmiesitlused ja kohtumised autoritega

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Kino‑ja kontserdisaal

 

Juri Meštšerjakov
R 29.10.2021
15:00
Turniiri «Läänemere maletähed» lõpetamine

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Kino‑ja kontserdisaal

 

Natalja Peleševa, Maris Korstin