Huviringid

Huviringid

Nimetus Vanus Õpetaja
Ballitantsude ring «Raduga» 5 - 7 a. Irina Kristal
Fotostuudio «Positiiv» 14 - 25 a. Irina Kivimäe
Fotostuudio «Positiiv» (mobiiligraafia) 12 - 24 a. Svetlana Tanailova
Imidži kool 8 - 16 a. Jelena Kasterpalu, Olga Neustus
Inglise keel 9 - 10 a. Svetlana Savitševa
Inglise keel ja kultuur 13 - 17 a. Oksana Sekajeva
Joonistus ja maal 7 - 10 a. Jekaterina Averko
Juuksurikunsti stuudio «Creative-stuudio» 13 - 18 a. Jelena Kasterpalu
Käsitöö 7 - 11 a. Zanna Pantelejeva
Klaver 7 - 15 a. Anna Kvasnikova
Kodundus 12 - 16 a. Zanna Pantelejeva
Kool «Malõšok» 5 - 6 a. Jelena Jevstratenko
Kunstiline voolimine 4 - 6 a. Jelena Jevstratenko
Kunstistuudio 12 - 19 a. Jekaterina Averko
Lennumudelism
(tehnilise modelleerimise algteadmised)
8 - 10 a. Valeriy Ivanov
Lennumudelism
(vabalt lendavate ja raadio teel juhitavate mudelite laboratoorium)
10 - 26 a. Aleksei Mikenin
Lennumudelism
( raadio teel juhitavate mudelite valmistamine)
10 - 19 a. Kirill Ivanov
Loodus- ja täppisteaduste kool
Füüsika
15 - 18 a. Mikhail Emeliyanov
Loodus- ja täppisteaduste kool
Keemia
17 - 20 a. Tatjana Jerošenko
Loodus- ja täppisteaduste kool
Matemaatika
16 - 20 a. Aleksandr Sutõrin , Tatjana Mihhailova
Looduse sõbrad 7 - 11 a. Jelena Jevstratenko
Löökpillid 7 - 18 a. Vsevolod Tšelepis
Maleklubi 6 - 7 a. Maris Korstin
Mängu- ja animafilmide stuudio «Rovesnik» 7 - 19 a. Juri Meštšerjakov
Massaaži alused 14 - 26 a. Ida Pribõlovskaja
Muusikastuudio «Labürint» 6 - 25 a. Igor Zemski
Ökodisain 10 - 19 a. Jekaterina Averko, Zanna Pantelejeva
Pitsi kool 7 - 19 a. Olga Kublitskaja
Rokk-grupp 15 - 26 a. Igor Zemski
Sekretäri kool 15 - 24 a. Olga Neustus
Stuudio «Aksi-Art». Ehete õpituba 7 - 9 a. Ljudmila Sedova
Stuudio «Aksi-Art». Naha kunstipärane töötlemine 10 - 12 a. Ljudmila Sedova
Stuudio «Liigutus» 5 - 19 a. Svetlana Šelepenkina
Tantsukollektiiv «Žemtšužina» 5 - 12 a. Jelena Stepanova
Tantsustuudio «Lions» 7 - 19 a. Elena Loseva
Tantsustuudio «Varjud» 6 - 7 a. Natalja Jakovleva, Jelena Kissin
Teater‑stuudio «16.komnata» 7 - 18 a. Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva
Teatrikool «Voobrazilija» 5 - 6 a. Olga Katuntseva
Vokaalstuudio «Šansoon» 7 - 16 a. Anna Kvasnikova