Tunniplaan

 

Narva Laste Loomemaja

ringide, stuudiote ning loominguliste kollektiivide

tunniplaan

2019.–2020. õ.a.

 

 

Ringid

Õpetaja

Grupid

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Laupäev

  Ballitantsude ring «Raduga»
  Бальные танцы «Радуга»
  Irina Krištal 1     16:00‑18:15   16:00‑17:30 11:00‑13:15
2   16:00‑19:00 15:00‑15:45   17:45‑19:15 10:00‑10:45
  Tantsustuudio «Varjud»
  Танцевальная студия «Varjud»
  Valeria Vetoškina 1   15:30‑17:00   17:00‑18:30 16:00‑17:30  
3   17:05‑18:35 18:10‑19:40 18:35‑20:05 17:40‑19:10  
5   18:40‑20:10       10:50‑13:50 
  Natalja Jakovleva 2 17:55‑19:40     17:05‑18:20   09:15‑10:45
4 16:00‑17:00   16:00‑17:00 16:00‑17:00    
5       18:25‑19:55    
6 17:05‑17:50   17:05‑17:50      
  Tantsuring «Žemtšužina»
  Танцевальный коллектив «Жемчужина»  
  Jelena Stepanova 1     18:10‑19:40   18:10‑20:25 13:10‑13:55
2       17:15‑18:45   14:05‑15:35
3     16:30‑18:00   16:30‑18:00 11:30‑13:00
4   15:30‑17:00   15:30‑17:00    
5     15:30‑16:15   15:30‑16:15  
6   17:15‑18:00       10:30‑11:15
  Vladislava Stepanova   1 18:00‑19:30     19:00‑20:30    
  Stuudio «Liigutus»
  Студия «Liigutus»
  Svetlana Šelepenkina   1     16:50‑17:35   16:50‑17:35  
2     16:00‑16:45   16:00‑16:45  
3     18:30‑19:15   18:30‑19:15  
4   14:30‑16:00   14:30‑16:00   10:00‑11:30
5   16:10‑18:25   16:10‑18:25   11:35‑13:05
6   18:30‑20:00   18:30‑20:00   13:10‑13:55
7     17:40‑18:25   17:40‑18:25  
  Anna Imperskaja 6   20:00‑20:45   20:00‑20:45   14:00‑15:30
  Tantsustuudio «Lions»
  Танцевальная студия «Lions»
  Elena Loseva 1 16:00‑17:30     15:00‑16:30   10:30‑12:00
2 17:30‑19:00     16:30‑18:00   12:00‑14:15
3 19:00‑20:30     18:00‑19:30   14:15‑17:15
  Vokaalstuudio «Šanson»
  Вокальная студия «Šanson»
  Anna Kvasnikova 1   15:30‑18:30   15:30‑18:30    
2 15:30‑16:15
17:00‑18:30
  15:30‑16:15   15:30‑18:30  
  Klaver
  Фортепиано
  Anna Kvasnikova 1 14:45‑15:30
16:15‑17:00
14:45‑15:30 14:00‑15:30
16:15‑18:30
14:45‑15:30 14:45‑15:30  
  Muusikastuudio «Labirint»
  Музыкальная студия «Лабиринт»
  Igor Zemski 1 15:35‑17:05 16:05‑17:35   15:35‑17:05 15:35‑17:05  
2 17:10‑18:40 17:40‑19:10   17:10‑18:40 17:10‑18:40  
3 14:00‑15:30 14:30‑16:00   14:00‑15:30 14:00‑15:30  
  Rokk‑Grupp
  Рок‑группа
  Igor Zemski 1 18:45‑20:15 19:15‑20:00 18:30‑19:15 18:45‑19:30 18:45‑19:30  
  Löökpillid
  Ударные инструменты
  Vsevolod Tšelepis 1   14:30‑17:30 14:30‑17:30      
  Teater‑stuudio «16.komnata»
  Театр‑студия «16.komnata»
  Vitaly Katuntsev 1 18:00‑19:30   18:00‑19:30      
3 16:00‑17:30   16:00‑17:30   18:00‑19:30  
  Olga Katuntseva 2 18:00‑19:30   18:00‑19:30   18:00‑19:30  
4 16:20‑17:50   16:20‑17:50
16:20‑17:05
vokaal
  16:20‑17:50  
5 15:00‑16:15   15:00‑16:15
15:30‑16:15
vokaal
  15:00‑16:15 12:05‑12:50
  Teatrikool «Voobrazilija»
  Театральная школа «Вообразилия»
  Katuntseva Olga 1   16:45‑18:00
17:15‑18:00
vokaal
  17:00‑18:00   10:00‑11:00
2   18:00‑19:15
18:00‑18:45
vokaal
  18:00‑19:00   11:00‑12:00
  Joonistus ja maal
  Рисунок и живопись
  Jekaterina Averko 1 15:30‑17:00   15:30‑17:00      
2 17:15‑18:45       15:30‑17:00  
3   15:30‑17:00       10:00‑11:30
4       14:45‑16:15   11:45‑13:15
  Kunstistuudio
  Художественная студия
  Jekaterina Averko 1   17:15‑18:45     17:15‑18:45  
  Käsitöö
  Рукоделие
  Žanna Pantelejeva 1   15:00‑16:30   15:00‑16:30    
  Kodundus
  Домоведение
  Žanna Pantelejeva 1   17:00‑18:30       10:40‑12:55
2     17:00‑18:30     14:45‑17:00
3       17:00‑18:30   09:00‑10:30
13:05‑14:35
  Stuudio «Aksi‑Art»
  Художественная обработка кожи
  Мастерская украшений
  Ljudmila Sedova 1 16:00‑19:00   16:00‑19:00      
2       17:30‑20:30    
3   17:20‑18:50     16:00‑19:00  
4   15:40‑17:10   15:45‑17:15    
  Pitsi kool
  Школа кружева
  Olga Kublitskaja 1   14:35‑17:35 14:35‑17:35      
2   17:45‑20:00 17:45‑20:00      
  Õkodisain
  Эко дизайн
  Jekaterina Averko 1     17:15‑18:45      
  Žanna Pantelejeva         16:30‑18:00  
  Mängu‑ja animatsioonifilmide
  stuudio «Rovesnik»
  Киностудия «Ровесник»
  Juri Meštšerjakov 1   14:30‑16:45   14:30‑16:00 14:30‑16:45  
2   16:45‑19:00   16:00‑17:30 16:45‑19:00  
3   19:00‑20:30   17:30‑20:30 19:00‑20:30  
  Fotostuudio «Positiv»
  Фотостудия «Позитив»
  Irina Kivimäe 1     17:00‑18:30     11:00‑12:30
2   17:00‑18:30     17:00‑19:15 13:00‑14:30
  Фотостудия «Позитив» (Мобилография)   Svetlana Tanailova 1 17:00‑19:15          
  Imidži ja stiili kool
  Школа имиджа и стиля
  Olga Neustus 1   17:00‑18:30        
  Jelena Kasterpalu 17:00‑18:30          
  Olga Neustus 2 17:00‑18:30          
  Jelena Kasterpalu   17:00‑18:30        
  «Creative‑stuudio»
  Студия парикмахерского искусства
  Jelena Kasterpalu 1 18:30‑19:15       16:30‑20:15  
2   18:30‑19:15 16:30‑20:15      
3   19:15‑20:00   16:30‑20:15    
  Sekretäri kool
  Школа секретаря
  Olga Neustus 1     17:00‑19:15 17:00‑19:15    
  Massaaži alused
  Основы массажа
  Ida Pribõlovskaja 1 16:30‑18:45 16:30‑18:45        
  Tervise kultuur
  Культура здоровья
  Ida Pribõlovskaja 1 10:00‑11:05   10:00‑11:10      
2 19:00‑20:05     19:00‑20:10    
  Lennumudelism
  Авиамодельный
  Aleksei Mikenin 1   18:00‑19:30   18:00‑19:30   12:00‑13:30
2     18:00‑19:30   18:00‑19:30 10:00‑11:30
  Kirill Ivanov 1 18:00‑19:30       18:00‑19:30 12:30‑14:00
  Valeri Ivanov 1   17:30‑19:00   17:30‑19:00    
2     17:30‑19:00     10:00‑11:30
  Maleklubi
  Шахматный клуб
  Maris Korstin 1 19:00‑20:30   19:00‑20:30   19:00‑20:30  
2 17:15‑18:45   17:15‑18:45   17:15‑18:00  
3 15:30‑17:00   15:30‑17:00   15:30‑17:00  
4   15:30‑17:00   15:30‑17:00    
5   17:15‑18:45   17:15‑18:45    
6   19:00‑19:45   19:00‑19:45    
turniirid           11:00‑13:15
  Alexander Kolyazin 1   15:15‑16:20   15:15‑16:25    
turniirid           11:00‑13:15
  Kool «Malõsok»
  Школа «Малышок»
  Jelena Jevstratenko 1 17:00‑18:00   17:00‑18:00   17:00‑18:00  
2 18:00‑19:00   18:00‑19:00   18:00‑19:00  
3   17:00‑18:00   17:00‑18:00   9:00‑10:00
4   18:00‑19:00   18:00‑19:00   10:00‑11:00
  Kunstiline voolimine
  Художественная лепка
  Jelena Jevstratenko 1           11:15‑12:45
2           12:45‑14:15
  Looduse sõbrad
  Друзья природы
  Jelena Jevstratenko 1   15:30‑17:00   09:30‑10:15
15:30‑16:15
   
  Inglise keel
  Английский язык
  Svetlana Savitševa 1 15:30‑17:00   15:30‑17:00      
2 17:05‑18:35   17:05‑18:35      
  Inglise keel ja inglismaa kultuur
  Английский язык и английская культура
  Oksana Sekajeva 1   15:30‑17:00   15:30‑17:00    
2   17:15‑18:45     16:00‑17:30  
3       17:15‑18:45 17:45‑19:15  
  Eesti keel ja kultuur
  Эстонский язык и эстонская культура
  Martin Neltsas 1 15:00‑16:10   15:00‑16:05      
    16:20‑17:10   15:00‑16:05  

 

 

Tunniplaan

Loodus‑ja täppisteaduste kool

2019.–2020. õppeaasta

 

 

Õpetaja Õppeained Kabinet Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
16:30‑18:00 18:10‑19:40 16:30‑18:00 18:10‑19:40 16:30‑18:00 18:10‑19:40 16:30‑18:00 18:10‑19:40 15:30‑17:00 17:10‑18:40
   Aleksandr Sutõrin matemaatika 223 11.‑12. kl.
(ол)
      9.‑10. kl.
(ол)
         
   Svetlana Vissarionova matemaatika 222 6. kl.
(ол)
      7.‑8. kl.
(ол)
         
   Tatjana Mihhailova matemaatika 222     12. kl.
(ш)
12. kl.
(у)
    12. kl.
(ш)
12. kl.
(у)
   
   Valentina Ognjova matemaatika 222                 4. kl.
(ол)
5. kl.
(ол)
   Mihhail Jemeljanov füüsika 227     8.‑9. kl.
(ол)
10.‑12. kl.
(ол)
           
   Tatjana Jerošenko keemia 228 9. kl.
(ол)
  12. kl.
(ол)
      10.‑11. kl.
(ол)
     
   Jelena Tsõvareva bioloogia 227         10.‑12. kl.
(ол)
         

 

      (Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev, Neljapäev)       (Reede)
      1 paar ‑ 16:30‑18:00
      2 paar ‑ 18:10‑19:40
      1 paar ‑ 15:30‑17:00      
      2 paar ‑ 17:10‑18:40      
   
      * Lühendamised:
      (ол) — ettevalmistuse kava olümpiaadideks
       (ш) — lai kava
        (у) — kitsas kava