Me võtame vastu taotlusi

 

 

Tähelepanu!

Me jätkame registreerimine ringidesse ja stuudiosse digitaalselt kuni 31. augustini.

 

Alates 26.augustist kehtivad uued külastustingimused seoses Covid-19 piirangutega.

Palume täita võimalusel vastuvõtu avaldus ja nõusolek isikuandmete  digitalselt ning saata õpetajale e-maili teel (Kontaktid).

Lisainformatsioon saab saada oma õpetajalt e-posti või telefoni teel.

Alates 26. augustist on lubatud siseneda hoonesse ainult õpilastele.

 

Küsimuste korral helistage +372 3599575, +372 3599571, +372 3599578
Facebook Messenger: narvalasteloomemaja
Instagram Direct: narva_laste_loomemaja
Viber, WhatsApp: +372 5038535

 


➠    Maja, kus elab rõõm (video)



Austatud lapsevanemad!

Juhul kui teie laps on kantud reservnimekirja, siis vabanenud kohtade korral võtab õpetaja teiega ühendust. Võtame õpilasi vastu kogu õppeaasta jooksul.
Oleme alati valmis kaasa aitama lapsele sobiva huviringi valikul meie Laste Loomemajas!

Kuidas registreeruda ringisse:

  1. Vajutage nuppu «huviringi registreerumine» ning sisestage blanketile vajaminevad andmed. Ning sisestage blanketile vajaminevad andmed.
    Pärast andmete sisestamist vajutage veelkord nupule «Huviringi registreerumine».
    Vorm sulgub ning ilmub teade «Tänan, andmed on edastatud».Teile saadetakse automativastus e-maili teel.
  2. Vabade kohtade hulk huviringis on piiratud!
    Juhul kui registreerunute arv ületab vabade kohtade arvu, koostatakse reservnimekiri.
    Septembris ja sellele järgnevatel kuudel saavad vabade kohtade tekkimisel reservnimekirjas olevad õpilased kutse.
  3. Nupp «huviringi registreerumine» on olemas kodulehe erinevatel lehekülgedel ning igal pool avaneb ühtne registreerimisvorm..
  4. Tähelepanu: õpetaja e-postile saadetud taotlust ei registreerita!

 

Küsimuste korral helistage +372 3599575, +372 3599571, +372 3599578
Facebook Messenger: narvalasteloomemaja
Instagram Direct: narva_laste_loomemaja
Viber, WhatsApp: +372 5038535


 Huviringi registreerumine 


 

Ringi nimetus

Ringi õpetaja

Õpilaste vanus

Vabad kohad

1   Ballitantsude ring «Raduga» Irina Krištal 7‑12. a. 12 
6‑8. a.
(soolo)
10 
2   Fotostuudio «Positiiv» Irina Kivimäe 13‑23. a. 20 
3   Fotostuudio «Positiiv»
  (mobiiligraafia)
Svetlana Tanailova 12‑19. a. 12 
4   Imidži kool Olga Neustus,
Jelena Kasterpalu
8‑16. a. 30 
5   Inglise keel
  (kirjutamise ja lugemise algteadmised)
Svetlana Savitševa 2. klass vastuvõtt on lõpenud
6   Inglise keel ja kultuur Oksana Sеkajeva 5‑6. klassid 20 
7. klassid 15 
8‑9. klassid vastuvõtt on lõpenud
7   Joonistus ja maal Jekaterina Averko 7‑12. a. vastuvõtt on lõpenud
8   Juuksurikunsti stuudio «Creative‑stuudio» Jelena Kasterpalu 13‑23. a. 30 
9   Käsitöö Žanna Pantelejeva 7‑10. a. 12 
10   Kodundus Žanna Pantelejeva alates 12. a. 12 
11   Kool «Malõšok» Jelena Jevstratenko 5‑6. a. vastuvõtt on lõpenud
12   Kunstiline voolimine Jelena Jevstratenko 4‑16. a. vastuvõtt on lõpenud
13   Kunstistuudio Jekaterina Averko 13‑17. a. 15 
14   Lennumudelism
  (tehnilise modelleerimise algteadmised)
Valeriy Ivanov 8‑10. a. 12 
15   Lennumudelism
  (kortmudelite ja raadio teel juhitavate mudelite valmistamine)
Krill Ivanov alates 10. a. 10 
16   Lennumudelism
  (vabalt lendavate mudelite laboratoorium)
Aleksei Mikenin alates 10. a.
17   Looduse sõbrad Jelena Jevstratenko 7‑11. a. 15 
18   Loodus‑ja täppisteaduste kool:      
   •  matemaatika (ettevalmistus riigieksamiks: lai) Tatjana Mihhailova 12. klass 15 
   •  matemaatika (ettevalmistus riigieksamiks: kitsas) Tatjana Mihhailova 12. klass 15 
   •  matemaatika (ettevalmistus olümpiadideks) Aleksandr Sutõrin 9‑12. klassid 15 
   •  keemia Tatjana Jerošenko 11‑12. klassid 15 
   •  füüsika Mihhail Jemeljanov 8‑12. klassid 15 
19   Löökpillid Vsevolod Tšelepis alates 7. a.
20   Mängu‑ ja animafilmide stuudio «Rovesnik» Juri Meštšerjakov 7.-19. a. 30 
21   Massaaži alused Ida Pribõlovskaja 14‑24. a. 12 
22   Muusikastuudio «Labürint» Igor Zemski    
   •  kitarr, bass‑kitarr alates 7. a. 15 
   •  saksofon alates 8. a.
   •  klarnet alates 8. a.
   •  plokkflööt alates 6. a. 10 
23   Ökodisain Jekaterina Averko,
Žanna Pantelejeva
alates 10. a. 10 
24   Pitsi kool Olga Kublitskaja 6‑19. a. 10 
25   Sekretäri kool Olga Neustus 14‑24. a. 15
26   Stuudio «Aksi‑Art» Ljudmila Sedova    
   •  naha kunstipärane töötlemine alates 9. a. 10 
   •  ehete õpituba alates 8. a. 20 
27   Stuudio «Liigutus»» Svetlana Šelepenkina 6‑7. a.
8‑9. a.
10‑11. a.
12‑13. a.
14‑15. a.
15‑16. a.
16‑18. a.
28   Tantsustuudio «Lions» Elena Loseva alates 7. a. 25 
29   Tantsukollektiiv «Žemtšužina» Jelena Stepanova 5‑6. a. 16 
10‑12. a.
30   Teater‑stuudio «16.komnata» Vitaly Katuntsev
Olga Katuntseva
7‑8. a. vastuvõtt on lõpenud
alates 9. a. vabadele kohtadele
31   Teatrikool «Voobrazilija» Olga Katuntseva 5‑6. a. vastuvõtt on lõpenud
32   Vokaalstuudio «Šansoon»: Anna Kvasnikova    
   •   vokaal 6‑7. a.
1‑2. klassid
3‑4. klassid
   •  klaver alates 7. a.