Õpilaste vastuvõtt algab alates 3. augustist

 

 

Lugupeetud lapsevanemad ja õpilased!

 

Alates 3. augustist  kella 10:00‑18:00 (v.a. puhkepäevadel) me avame õpilaste eelregistreerimine ringidesse ja stuudiotesse 2020–2021. õ.a.

 

Esimese õppeaasta  õpilaste taotluste vormistamine toimub 26., 27. ja 31. augustil kella 15:00‑18:00 (v.a. puhkepäevadel).

 

Teise, kolmanda ja enama õppeaasta ringide õpilaste taotluse uuendamine toimub 3.‑24. augustini (v.a. puhkepäevadel).

 

4.‑24. augustini meie Majas töötab Suuvine loominguline kool.

Soovijad võivad vormistada taotlusi oma ringiõpetajal kuni 10. juunini.

 


 

Narva Laste Loomemaja

õpilaste vastuvõtt ringidesse ja stuudiotesse

2020-2021 õppeaastal

 

 

 

Ringi nimetus

Õpetaja nimi

Vanus

Vabu kohtade arv

Muusikastuudio «Labürint»
Mängimise õpetamine estraadiorkestri muusikainstetmentidel:
  • kitarr
  • saksofon
  • bass-kitarr
  • klarnet
  • flööt
Igor Zemski 8‑16. a. 10 kohti
al. 6. a 5 kohti
Löökpillid Vsevolod Tšelepis 6‑18. a. 3 kohti
Tantsustuudio «Varjud» Natalja Jakovleva   vastuvõttu ei toimu
Valeria Vetoškina
Tantsukollektiiv «Žemtšužina» Jelena Stepanova 5‑6. a. 16 kohti
7‑12. a. 5 kohti (igas vanusegrupis)
Tantsukollektiiv «Žemtšužina»,
kategooria «Street dance»
Vladislava Stepanova al. 13. a. 16 kohti
Tanrsustuudio «Liigutus» Svetlana Šelepenkina   vastuvõttu ei toimu
Ballitantsude ring «Raduga» Irina Krištal al. 7. a. 10 kohti
Ballitantsude ring «Raduga» (soolo) Irina Krištal 5‑8. a. (tüdrukud) 16 kohti
Vokaalstuudio «Šansoon»:
  • vokaal
  •  
  •  
  • klaver
Anna Kvasnikova 1‑2 klass 2 kohti
3‑4 klass 2 места
5‑6 klass 2 места
noormehed (15+) 2 места
  vastuvõttu ei toimu
Teater‑stuudio «16.komnata» Vitaly Katuntsev 7‑8. a. 17 kohti
Olga Katuntseva
Teatrikool «Voobrazilija» Olga Katuntseva 5‑6. a. 30 kohti
Kunstistuudio Jekaterina Averko 10‑16. a. 10 kohti
Mängu‑ja animafilmide stuudio «Rovesnik» Juri Meštšerjakov 7‑26. a. 30 kohti
Tanstsustuudio «Lions» Elena Loseva   vastuvõttu ei toimu
Joonistus ja maal Jekaterina Averko 7‑10. a. 20 kohti
Pitsikool Olga Kublitskaja 7‑19. a. 10 kohti
Ökodisainv (origami, skulptuur, kvilling) Jekaterina Averko 10‑16. a. 12 kohti
Žanna Pantelejeva
Stuudio «Aksi‑Art» (naha kunstipärane töötlemine) Ljudmila Sedova al. 9. a. 12 kohti
täiskasvanud  
Ehete õpituba Ljudmila Sedova 7‑10. a. 12 kohti
Käsitöö (kudumine, õmblemine, niitikunst, töö paberiga, kvilling) Žanna Pantelejeva 7‑11. a. 10 kohti
Kodundus (kulinaaria ja käsitöö) Žanna Pantelejeva 12‑15. a. 12 kohti
Maleklubi Maris Korstin 5‑6. a. 15 kohti
Lennumudelism (kortmudelite ja raadio teel juhitavate mudelite valmistamine) Kirill Ivanov al. 10. a. 6 kohti
Lennumudelism (vabalt lendavate mudelite laboratoorium) Aleksei Mikenin al. 10. a. 6 kohti
Tehnilise modelleerimise algteadmised Valeriy Ivanov 8‑9. a. 10 kohti
Inglise keel Svetlana Savitševa 2 klass 14 kohti
5 klass 5 kohti
Inglise keel ja kultuur Oksana Sekajeva 6 klass 10 kohti
7 klass 10 kohti
8‑9 klass 10 kohti
Eesti keel ja kultuur Martin Neltses 3 klass 12 kohti
4 klass 12 kohti
Imidži ja stiilikool Jelena Kasterpalu 8‑11. a. 15 kohti
Olga Neustus 12‑15. a. 15 kohti
Juuksurikunsti stuudio «Creative‑stuudio» Jelena Kasterpalu 14‑26. a. 24 kohti
Sekretäri kool Olga Neustus 14‑26. a. 14 kohti
Massaaži alused Ida Pribõlovskaja 14‑26. a. 10 kohti
«Positiiv» Irina Kivimäe 13‑26. a. 16 kohti
Mobiiligraafia Svetlana Tanailova al. 12. a. 15 kohti
Kool «Malõšok» Jelena Jevstratenko 5‑6. a. 30 kohti
Kunstiiline voolimine Jelena Jevstratenko 4,5‑7. a. 30 kohti
Looduse sõprad Jelena Jevstratenko 7‑11. a. 15 kohti