Tähtsad teated - Õpilaste vastuvõtt ringidesse ja stuudiotesse 2024–2025

Õpilaste vastuvõtt ringidesse ja stuudiotesse 2024–2025

Registreerimine algab 01.06.

 

 

RINGID JA STUUDIOD 2024-2025. õppeaastal

 

Ringi nimetus

Õppekeel

Ringi õpetaja

Õpilaste vanus

Vabad kohad

1   Ballitantsud vene Tatjana Pavlova  6-10. a. 6 vaba kohta
2   Fotostuudio «Positiiv» eesti, vene Zoja Hussainova 13‑24. a. 15 vaba kohta
3   Imidži ja stiili kool vene Olga Neustus,
Jelena Kasterpalu
8‑15. a. 24 vaba kohta
4   Inglise keel ja kultuur vene Oksana Sеkajeva 4. klass 15 vaba kohta
5‑6. klassid 15 vaba kohta
7‑8. klassid 15 vaba kohta
9‑11. klassid 15 vaba kohta
5   Joonistus ja maal eesti, vene Jekaterina Averko 7‑12. a. 25 vaba kohta
6   Juuksurikunsti stuudio «Creative‑stuudio» vene Jelena Kasterpalu 12‑24. a. 25 vaba kohta
7   Kodundus vene Žanna Pantelejeva 12-18.a 15 vaba kohta
8   Kool «Malõšok» vene Jelena Jevstratenko 5‑6. a. 50 vaba kohta
9   Kool «Znaika» vene Jelena Jevstratenko 2-3.klassid 15 vaba kohta
10   Kool «Väikesed kokad» vene Žanna Pantelejeva 7‑11. a. 15 vaba kohta
11   Kunstiline voolimine vene Jelena Jevstratenko 4‑6. a. 40 vaba kohta
12   Kunstistuudio eesti, vene Jekaterina Averko 12-18.a 10 vaba kohta
13   Lennumudelism
  (tehnilise modelleerimise algteadmised)
vene Valeriy Ivanov 8‑9.a. 10 vaba kohta
14   Lennumudelism
  (raadio teel juhitavate mudelite valmistamine)
vene Kirill Ivanov alates 10. a. 10 vaba kohta
15   Lennumudelism
  (vabalt lendavate ja raadio teel juhitavate  mudelite  laboratoorium)
vene Aleksei Mikenin alates 10. a. 10 vaba kohta
16   Looduse sõbrad eesti, vene Jelena Jevstratenko 7‑10. a. 15 vaba kohta
17   Löökpillid eesti, vene Vsevolod Tšelepis 7‑18. a. 5 vaba kohta<
18   Maleklubi vene Maris Korstin 6-7.a 16 vaba kohta
19   Mängu‑ ja animafilmide stuudio «Rovesnik» vene Juri Meštšerjakov alates 7. a. 30 vaba kohta
20   Muusikastuudio «Labürint» vene Igor Zemski    
   •  kitarr, bass‑kitarr, saksofon, klarnet alates 8. a. 15 vaba kohta
   •  plokkflööt  6-12. a. 5 vaba kohta
21   Pitsi kool vene Olga Kublitskaja 6‑19. a. 10 vaba kohta
täiskasvanud vabadele kohtadele
22   Ring «Muusika emaga»  vene Galina Voronova 2‑3. a. 5 vaba kohta
3-4.a. 8 vaba kohta
23   Robootika vene Dmitri Bogdanov 8‑14.a. vastuvõttu ei toimu
24   Sekretäri kool vene Olga Neustus 14-24.a.
täiskasvanud
14 vaba kohta
25   Stuudio «Aksi‑Art» vene Ljudmila Sedova    
   •  naha kunstipärane töötlemine 9-15. a. 10 vaba kohta
täiskasvanud vabadele kohtadele
   •  ehete õpituba 7-10. a. 10 vaba kohta
26   Tantsukollektiiv «Žemtšužina» vene Jelena Stepanova 1-2.klass 5 vaba kohta
3-4.klass 5 vaba kohta
5-6.klass 5 vaba kohta
27   Tantsutuudio «Liigutus» vene Svetlana Šelepenkina 7‑8.a. 14 vaba kohta
28   Tantsutuudio «Varjud» eesti, vene Jelena Kissin,
Valeria Vetoškina
  vastuvõttu ei toimu
29   Tantsutuudio «Varjud» eesti, vene Natalja Jakovleva 5-6.a. 24 vaba koha
30   Teater‑stuudio «16.komnata» vene Vitaly Katuntsev
Olga Katuntseva
7‑8. a. 10 vaba kohta
9-18. a. vabadele kohtadele
31   Teatrikool «Voobrazilija» vene Olga Katuntseva 5‑7. a. 30 vaba kohta