Uudised - Jõulunäitus

Jõulunäitus

Näpuosav Talv kudus pitsid ning kaunistas nendega puud ja aknad.

 


Õhus on muinasjutulist ja fantastilist võlujõu hõngu, mis keerleb õhus lumepitsina ning mähib kogu maailma läbipaistva sooja teki sisse.  
Kellele meist ei meeldiks ilus olla? Nii ka talvisele aknale…Küll ta pidi kaua ootama, kuid ometigi tuli külm hommik ning teatas, et tal on Talveaknale ebatavaline kingitus. Aken ärkas, võdistas end veidi ning otsustas proovida uut rüüd. Proovis ja passitas ning lõi särama tuhandetest lumehelvestest koosnevas pitsis. Tavalisest klaasist sai midagi nõiduslikku ning nüüd tundus kogu maailmgi muinasjutuline. Nii vähe on vaja, et tunda end kui muinasjutus – lihtsalt vaadata maailma läbi külmapitsi mähkunud talvise akna... 
Kutsume teid jõulunäitusele, mis on täidetud jõuluootuse ja peotujuga. Hingake endasse värsket, karget loomingut, tundke küünalde keskel vaikse talveõhtu soojust ja hubasust, vaadake aknasse läbi külmalillede ja lumepitsi ning ammutage ideid oma kuusepuu kaunistamiseks.
Näitusel on esindatud huviringide «Joonistamine ja maalikunst»  ning «Kunstistuudio» õpilaste maalid ja graafilised tööd  (õpetaja Jekaterina Averko). Kvillingtehnikas postkaardid, kootud jõuluehted, huviringi «Käsitöö» (pedagoog Žanna Pantelejeva) ristpistetikandid ja pärjad, samuti ka huviringi «Ökodisain» keraamika, klaasikunst ning rakenduskunst, huviringi loominguliste tööd  «Looduse sõbrad» (õpetaja Jelena Jevstratenko) ning stuudio «Aksi-Art» (õpetaja Ljudmila Sedova).

 

 

Näitusel on välja pandud huviringide tööd:

Joonistus ja maal

Käsitöö

Kunstistuudio

Ökodisain

Looduse sõbrad

Stuudio «Aksi-Art»

 

 


Kava Talveaias 7. detsembril

( ringide õpilaste jaoks)

16:00  Piparkookide kaunistamise meistriklass 
17:00  Jõulunäituse avamine
17:30   Piparkookide kaunistamise meistriklass 

 

 

 

prugi prugi