XIV avatud regionaalne noorte teatrivestival «Jeralaška 2020»

           

 

 

 Otseülekanne "Jeralaška 2020"

 

 

 

19. ning 20. oktoobril Narva Laste Loomemajas toimub XIV avatud regionaalne noorte teatrivestival «Jeralaška 2020». Korraldaja on teater - stuudio «16.komnata», režisöörid Olga ja Vitaly Katuntsevid.

Sellel aastal festival toimub anult otseülekanne kaude veebileheküljel www.nll.ee

 

 

Festivali kava

 

19.oktoober

Enne iga esinemist – vaheaeg 5 min

 1.- 4. klass 

Noorem vanuserühm

10.00 - avamine

10.00 – 11.20
 
1.«Pole siil» Anna Bogatšova  Narva Laste Loomemaja Teater – stuudio «16. komnata»– režissöörid Vitaly ja Olga Katuntsevid
2. «Võileib»  Olgina Rahvamaja teatriring «Pertsõ» režissöör Marina Pertseva5 min 
3. «Onu Remuse jutud» Harris Joel Handler, Kreenholmi Gümnaasium režissöör Elvira Lazareva
4.  Miniatuurid: «Väike, aga tragi». «Komm», «Tuleviku mikrofon» «Wi- Fi levialas», Kultuurimaja «Rugodiv». Teatrikollektiivid «Koomiksid» ja «Teatr Pluss» režisöörid Irina Feofanova ja Juri Plenin                  
Tehniline vaheaeg 20 minutit 
 
11.40 – 12.40
5. Lihtsad muinasjutud «Kust leopard omale täpid sai» (R.Kiplingi «Just so Stories” ainetel) Teatristuudio «Lendav lehm» MTÜ Lasnamäe Huvikool režissöör Janika Koppel
6.«Laste rõõm ja kurbus- 2» kaasaegsete luuletajate loomingu põhjal - Kohtla-Järve Slaavi põhikool. Teatriprojekt  «А+B» – režissöör Tatjana Kundozerova 15 min 
7. «Peegel vaatajale» ja «Kahjulikud teatrinõuanded» Dmitri Voidak Kohtla-Järve Slaavi põhikool. Teatriprojektid «Kolm neliteist» ja « Viiega viis» režissöör Tatjana Kundozerova 
 
 
13.40 – 15.05
5. – 8. klass 
Keskmine vanuserühm
 
1. Ststeenid etendusest «Ärge mürgitage mu tarakane!» Dmitri Voidak, Narva Laste Loomemaja Teater – stuudio «16. komnata»– režissöörid Vitaly ja Olga Katuntsevid
2. Lihtsad muinasjutud «Miks on vaalal nii suur suu» (R.Kiplingi «Just so Stories” ainetel) Teatristuudio «Lendav lehm» MTÜ Lasnamäe Huvikool režissöör Janika Koppel
3. «Hea, paha, vastik» Kohtla-Järve Slaavi põhikool. Teatriprojekt «Kolm neliteist» « režissöör Tatjana Kundozerova
4. «Minu esimene film» Olgina Rahvamaja teatriring «Pertsõ» režissöör Marina Pertseva 
5. «Kõige tähtsamast...» Narva Laste Loomemaja Teater – stuudio «16. komnata» iseseisev töö  
 
 
15.10– 16.40
Meistriklass osalejatele
16.50 – Kokkuvõtete tegemine ning noorema ja keskmise vanuserühma autasustamine 
17.30 – Teater – stuudio «16. komnata» etendus «Mowgli»
 
20. oktoober
Enne iga esinemist – vaheaeg
 
9. – 12. klassid
Vanema vanuserühm
10.00 – 11.10
1. «Aga edasi...» Narva Laste Loomemaja Teater – stuudio «16. komnata» iseseisev töö
2. «Mary, mu näkineiuke»  (Autorid – Ljudmila Razumovskaja, Marina Tsvetajeva) teatrikollektiiv «Foku$» ,Narva Täiskasvanute kool, režissöör Anita Porfirova
3. «Šarlatan»  Narva Laste Loomemaja Teater – stuudio «16. komnata» iseseisev töö
4. «Naine ja aju»  teater «Veer & Špaga»  Maardu kultuuri-ja infokeskus iseseisev töö 
Tehniline vaheaeg 20 minutit
 
11.30 – 12.10
5. «Sügispealinn» Narva Laste Loomemaja Teater – stuudio «16. komnata» iseseisev töö
6. «Uus» Performance luuletustes (luuletused, Tatjana Ivanova, proosa N.A), «Eeva” teatrikollektiiv «Foku$», Narva Täiskasvanute kool, režissöör Anita Porfirova
7. «8» Narva Laste Loomemaja Teater – stuudio «16. komnata» iseseisev töö     
8. «Kogu asi on taskus» «MG Royal theater», Maardu Gümnaasium, iseseisev töö   
 
13.30 – 14.10
9. Ststeenid vodevillist «Häda hella hinge pärast» Vladimir Sollogub Narva Laste Loomemaja Teater – stuudio «16. komnata»– režissöörid Vitaly ja Olga Katuntsevid
10. «Taani prints Hamlet»” (paroodia) Ida-Virumaa Kutseõppekeskus, režissöör Anna Tereštšenko
 
14.30– 16.00
Meistriklass osalejatele
16.15 – Kokkuvõtete tegemine ning noorema ja keskmise vanuserühma autasustamine 
17.30 – Teater-stuudio «16.komnata» etendus «Lõbus Roger»