Uudised - Jõulunäitus

Jõulunäitus

Näituse avamine 2.detsembril kell 16:00

 

Rihmikud on end kappi peitnud? Kindad on sahtlist välja roninud? Vaarikamoos palub end tungivalt tee sisse panna?
Kootud asjad sikutavad sind tasahilju hommikul pidžaamavarrukast «Ära meid selga panna unusta!» Järelikult on see päev käes! Mägede taga pole ka uus aasta ja jõulukuuskede aeg. On aeg hakata kõige kallimaile kingitusi valima. Talvel on rohkesti südantsoojendavaid tähtpäevi, seega on õige aeg hakata neiks valmistuma.
Aga kui on kurb olla... Või sajab lund... või on ootus liiga pikaks kujunenud... Helget aega saab ju kiirendada kui joonistad kohtumise. Kui aga on selge ja karge talvepäev, siis võib sulatada akent oma hingusega ja lisada sinna midagi sellist, mida kunagi pole olnud.
Ja isegi kesk sügavamat ööd on pilvede tagant märgata kuuvalgust ja tähti. Eespool on kindel sihtmärk- hubane tuli aknas, mille taga on soojus ja lähedaste hool ning armastus.

 

Kutsume teid meie jõulunäitusele, kus on välja pandud huviringide «Joonistus ja maal», «Kunstistuudio» (pedagoog Jekaterina Averko), ring fotostuudio «Positiiv» (pedagoog Irina Kivimäe) õpilaste tööd. Tabada jõuluhingust ning leida ideid kinkide, jõuluehete ja kuuse kaunistamise tarbeks aitavad huviringi «Käsitöö» (pedagoog Žanna Pantelejeva), samuti ka keraamika, klaasi-ja rakenduskunst huviringide «Ökodisain» (pedagoogid Jekaterina Averko, Žanna Pantelejeva) ja stuudio «Aksi-Art» (pedagoog Ljudmila Sedova).

 

Näitus on avatud 02.12.2022 kuni 08.01.2023

 

Jõuluaroomide õhtu toimub 2. detsembril kell 16.00 Narva Laste Loomemaja talveaias.