Uudised - Tantsustuudio «Varjud» juubelikontsert, 21. mail kell 16:00

Tantsustuudio «Varjud» juubelikontsert, 21. mail kell 16:00

Piletid on juba müügil!

Sellel aastal tantsustuudio Varjud tähistab 25 juubelit! Juubelikontsert toimub 21.mail kell 16:00 Kinokontserdimajas Geneva. Pileti hind 4 euro. 

Tantsustuudio Varjud asutati 1997. aastal. Stuudio asutaja on Eestis kuulus koreograaf ja pedagoog Nadežda Sutõrina. Esimesel tegevuse aastal käis stuudios 15 last, aegamööda soovijate arv - lapsed, kes tahtsid õppida tantsimist, kasvas. Tänaseks õpib stuudios 150 last vanuses 6 kuni 19 aastat. Tantsude põhiliigid: laste tants, estraaditants, vabatants, (contemporary, džäss-modern), šhowtants, tänavatants, stiliseeritud rahvatants jne. Praegu tantsustuudios õpetavad Valeria Vetoškina ja Natalja Jakovleva. Tantsustuudio Varjud on rohkearvuliste Narva Laste Loomemajas toimuvate ürituste korraldaja, samuti osavõtja linna, maakonna, vabariigi ja rahvusvaheliste üritustest, konkurssidest ja festivalidest (keskmiselt 30 - 40 esinemist aastas). 10 viimase aasta jooksul on stuudio tantsijad Narva Kunstigaleriis ürituste korraldajad, esinedes vormides - dance performance ja flash mob.

Oma tegevuse algusest alates tantsustuudio Varjud on saavutanud laureaadi nime ja on võitja paljudes nominatsioonides, samuti saavutanud eripreemiaid paljudel konkurssidel ja festivalidel.

 

Kutsume kõikidele meie  juubelikontserdile ja tähistame koos!

 

Külalisesineja: IVI (Viktoria Savitševa -  vokaalstuudio «Šansoon» vilistlane)