Uudised - Näitus «Kümme aastat loomingulist innustust»

Näitus «Kümme aastat loomingulist innustust»

2021. aastal sai fotostuudio «Positiiv» kümneaastaseks. 

12 veebruaril kell 18:00 Kontserdimajas «Geneva» toimub fotostuudio «Positiiv» näituse «Kümme aastat loomingulist innustust» avamine.

Kutsume näitust külastama.

 


Stuudio on saanud kuulsaks nii meie linnas kui ka piiri taga, seda ennekõike tänu Rahvusvahelisele noorsoofestivalile «Pilk», mis toimub igal aastal Narva Laste Loomemajas. Festivalist võtavad osa autorid Venemaalt, Ukrainast, Lätist ja Eestist. Sel aastal toimub festival kümnendat korda. 
Kümne tegevusaasta jooksul on korraldatud ja läbi viidud suur hulk näitusi nii kodulinnas kui mujal- Moskvas, Minskis, Tallinnas, Tartus. Stuudiol on palju sõpru, kes toetavad meid oma tegevusega ning osalevad üritustel. 
Selle aja jooksul on stuudio lõpetanud üle saja õpilase. Mõned jätkavad pildistamist, mõni meenutab seda hea sõnaga, aga mõnest on saanud meediakunsti professionaal. 
Selles kollektsioonis on tööd, mis on noorte autorite poolt tehtud iseseisvalt. Näitusel on esitatud erinevates stiilides ja žanrites tööd. 
Oma töid esitlevad 15 autorit: Ksenia Osmakesku, Tatjana Belskih, Uljana Tammi, Marta Malinina, Laura Auer, Jaroslav Bortsov, Jelizaveta Fomitševa, Timur Valitov, Valeria Žerebtsova, Anastassia Ostov, Maria Voronkova, Anna Lavrentsova, Ireen Komarova, Jelizaveta Jelissejeva, Irina Dunajeva. 
Kõigi nende aastate jooksul on stuudiot juhendanud Irina Kivimäe.