«Pilk_2021» - festivalil osalejate 100 parimat tööd

IX Rahvusvahelise noorteloomingu fotofestivali «Pilk 2021» virtuaalnäitus

Lõppes üheksanda fotofestivali «Pilk 2021» esimene osa.Завершилась первая часть работы девятого фотофестиваля «Pilk 2021». Festivali korraldajateks on Narva Laste Loomemaja ja fotostuudio «Positiiv».

 

Konkursist võtsid osa noored fotograafiahuvilised Eestist, Leedust, Ukrainast ja Venemaalt.

 

Fotostuudio «Positiiv» õpilasžüriil tuli valida 100 parimat tööd 574 saadetud foto seast. Siis jätkas tööd täiskasvanute žürii, kelle töö tulemusi saate te vaadata meie kodulehelt. Kõigil fotodel on olemas töö nimetus ja autori nimi.

Täiskasvanute žürii:

  • Maria Kapajeva – Eesti Kunstnike Liidu liige;
  • Laura Auer – Tartu Kõrgema Kunstikooli «Pallas» üliõpilane;
  • Dmitri Lešihhin – fotograaf, MTÜ Autori foto juhatuse liige.

 

Konkursile esitati fotosid kahes vanuserühmas kolmes nominatsioonis: «Värvi prioriteet», «Stuudioportree» ja «Otsustav hetk».

 

Esitleme teile 100 parimat fotot, mis jõudsid festivali teise osa lõppnäitusele.

 

17.‑18. septembril 2021 toimuvas festivali teises osas avatakse 100 parima töö näitus, toimuvad meistriklassid, ekskursioon Kreenholmi Manufaktuuri territooriumile ja võitjate autasustamine.

Kohtumiseni septembris!

 


«Värvi Prioriteet» (14‑17)

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo


«Värvi Prioriteet» (18‑26)

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo


«Stuudioportree» (14‑17)

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo


«Stuudioportree» (18‑26)

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo


«Otsustav Hetk» (14‑17)

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo


«Otsustav Hetk» (18‑26)

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo


Konkursi peavõitjad «Pilk 2021»:

  • Nominatsioon «Värvi prioriteet 14‑17»
    • 1. koht  – Milena Koškareva ((14 a Laste Loomemaja «Fontanka-32» Mobilograafia stuudio, Venemaa, Sankt-Peterburg)
      Foto «Punakaskollane»
    • 2. koht  – Jekaterina Babailova (16 a Puškini rajooni LLM, Venemaa, Sankt-Peterburg)
      Foto «Geomeetria»
    • 3. koht  – Nikita Morištšinin (16 a Fotostuudio «Siluett», Venemaa, Sankt-Peterburg)
      Foto «Loojang»
  • Nominatsioon «Värvi prioriteet 18‑26»
    • 1. koht  – Anastassia Mun (21 a Laste Loomemaja « Fontanka -32» Mobilograafia stuudio, Venemaa, Sankt-Peterburg)
      Foto «RED I»
    • 2. koht  – Lada Butenko (19 a Fotostuudio «Оknо.spb», Venemaa, Sankt-Peterburg)
      Foto «Maša»
    • 3. koht – Vainius Mirskis (22 a Fotostuudio Kadras, Kaunas, Leedu)
      Foto «Põlluäär»
  • Nominatsioon «Otsustav hetk 14‑17»
    • 1. koht  – Angelina Korol (17 a Fotostuudio «Siluett», Venemaa, Sankt-Peterburg)
      Foto «Tundmused»
    • 2. koht  – Uljana Tammi (17 a Fotostuudio «Positiiv», Narva Laste Loomemaja, Eesti)
      Foto «Kaitse»
    • 3. koht – Jelizaveta Afanasjeva (17 a Fotostuudio «Siluett», Venemaa, Sankt-Peterburg)
      Foto «Dialoog»
  • Nominatsioon «Otsustav hetk 18‑26»
    • 1. koht  – Darja Kramarenko ((20 a Sankt-Peterburg, Venemaa)
      Foto «Oma jälg»
    • 2. koht  – Agnė Jasilionytė (24 a Fotostuudio Kadras, Kaunas, Leedu)
      Foto «Hetk»
    • 3. koht – Gabija Šližiūtė (21 a Fotostuudio Kadras, Kaunas, Leedu)
      Foto «Suvepritsmed»
  • Nominatsioon «Stuudioportree 14‑17»
    • 1. koht  – Anri Sokolov (16 a Fotostuudio "F8", Jõhvi, Eesti)
      Foto «Nauding»
    • 2. koht  – Polina Bõtšenkova (16 a Fotostuudio «Оknо.spb», Venemaa, Sankt-Peterburg)
      Foto «Sõbranna»
    • 3. koht – Anastassija Fomitševa (16 a Fotostuudio «Positiiv», Narva Laste Loomemaja, Eesti)
      Foto «Sosinad mu peas I»
  • Nominatsioon «Stuudioportree 18‑26»
    • 1. koht  – Anna Berzina (18 a «Optilis-mehaaniline lütseum», Venemaa, Sankt-Peterburg)
      Foto «Vision»
    • 2. koht  – Angelina Zelenkova (20 a Fotostuudio Kadras, Kaunas, Leedu)
      Foto «Oma pilk» span>
    • 3. koht – - Evelina Kirjakova (20 лет. 20 a «Optilis-mehaaniline lütseum», Venemaa, Sankt-Peterburg)
      Foto «Charlie stiilis»

Sada parimat tööd,
mis valitud lõppnäitusele jaoks,
mis toimub septembris 2021.aastal:

  • Nominatsioon «Värvi prioriteet 14‑17»
    • «Punakaskollane» autor Milena Koškareva, 14 a. Esimene koht
    • «Geomeetria» autor Jekaterina Babailova, 16 a. Teine koht
    • «Loojang» autor Nikita Morištšinin, 16 a. Kolmas koht
    • «Pastell» autor Martin Taavet, 14 a. Diplom
    • «Põlemine» autor Urtė Jankauskaitė, 15 a. Diplom
    • «Värvitilgakesed» autor Neringa Olekaitė, 17 a. Diplom
    • «Etüüd karmiinpunastes toonides» autor Angelina Korol, 17 a. Diplom
    • «Emotsiooni veresooned» autor Niina Truhhan, 16 a
    • «Mõistatus» autor Niina Truhhan, 16 a
    • «Meeleolu» autor Martin Taavet, 14 a
    • «Parallaks» autor Mark Titovski, 14 a
    • «Sügise saabumine» Kristina Zamahhova, 14 a
    • «Meduus meduusi järel» autor Marta Malinina, 17 a
    • «Filosoof» autor Varvara Guryleva, 14 a
    • «Kuldsed mäed» autor Varvara Guryleva, 14 a
    • «Mõistatus» autor Uljana Tammi, 17 a
    • «Jää ja tuli» Jekaterina Smetanina, 15a
    • «Varahommikul soos» autor Polina Ivleva, 16 a
    • «Värvimuster 2» autor Jonas Naturjevas, 14 a
    • «Äike» autor » Gustina Keturakytė, 17 a
    • «Murdumine» autor Anneli Riimast, 15 a
    • «Randumine» autor Lilia Mehtijeva 17 a
    • «Sära» autor Nikita Morištšinin, 16 a
    • «Heli» autor Dmitri Krapivko, 17 a
    • «Tuuleiil saabus» » autor Polina Nesterova, 14 a
  • Nominatsioon «Värvi prioriteet 18‑26»
    • «RED 1» autorАnastassia Mun, 21a. Esimene koht
    • «Maša» autor Lada Butenko, 19a. Teine koht
    • «Põlluäär 2» autor Vainius Mirskis, 22a. Kolmas koht
    • «Etüüd roosates toonides» autor Evelina Kirjakova, 19 a
    • «Läheneva kevade värvid» autor Jelizaveta Kravtsova, 18 a
    • «Kompositsiooni viisid» autor Anastasia Savchenkova, 18 a
    • «Indra ja Asura» autor Ilja Petrov, 25 a
    • «Õhtused fluidumid» autor Egor Andreev, 19 a
    • «Kasvav kuu» autor Egor Andreev, 19 a
    • «Abstract II» autor Lilia Sergijenko, 19 a
    • «Suve värvid» autor Paulina Gaidauskaitė, 20 a
    • «Tundmatus» autor Jelizaveta Guštšina, 22 a
    • «Loojangul» autor Aleksandra Hajeva, 19 a
    • «Aprikoosid» autor Lada Butenko, 19 a
    • «Selle linna keemia» Kristina Dunajeva, 18 a
  • Nominatsioon «Otsustav hetk 14‑17»
    • «Tundmused» autor Angelina Korol, 17 a. Esimene koht
    • «Kaitse» autor Uljana Tammi, 17 a. Teine koht
    • «Dialoog» autor Jelizaveta Afanasjeva, 17 a. Kolmas koht
    • «Õnn» autor Gustina Keturakytė, 17 a. Diplom
    • «Kaotus» autor Ksenia Truhhan, 16 a
    • «Jõuvõte» autor Mark Titovski, 14 a
    • «Eneseväljendus» autor Andreas Sultseng, 14 a
    • «Ela kohe» autor Andreas Sultseng, 14 a
    • «Kevad» autor Marta Malinina, 17 a
    • «Õhkutõus!» autor Elizaveta Vinogradova, 15 a
    • «Kohtumine» autor Lija Kobrisseva, 17 a
    • «Vana kaardivägi» autor Anri Sokolov, 16 a
    • «Hellus» autor Sofja Tolstik, 16 a
    • «Suurepärane tuju» autor Kotrina Simonavičiūtė, 17 a
    • «Hingeseisund» autor Meda Mažeikaitė, 16 a
    • «Ootuses» autor Goda Bendaravičiūtė, 17 a
    • «Peole» autor Tatjana Zinder, 17 a
  • Nominatsioon «Otsustav hetk 18‑26»
    • «Oma jälg» autor Darja Kramarenko, 20 a. Esimene koht
    • «Hetk» autor Agnė Jasilionytė, 24 a. Teine koht
    • «Suvepritsmed» autor Gabija Šližiūtė, 21 a. Kolmas koht
    • «Sügisene impressionism» autor Evelina Kirjakova, 19 a. Diplom
    • «Veepööris» autor Agnė Jasilionytė, 24 a. Diplom
    • «Hüpe» autor Darja Kramarenko, 20 a.Diplom
    • «Impulss» » autor Evelina Kirjakova, 19 a
    • «Linn peeglites» autor Jelizaveta Trõhhanova, 19 a
    • «Rõõm» autor Jelizaveta Kravtsova, 18 a
    • «Imestus» autor Paulina Gaidauskaitė, 20 a
    • «Rõõm» autor Gabija Jakštytė, 20 a
    • «Lomp» autor Lev Bõlinkin-Bogatõrjov, 18 a
    • «Spiraali mööda üles» autor Darja Kramarenko, 20 a
  • Nominatsioon «Stuudioportree 14‑17»
    • «Nauding» autor Anri Sokolov, 16 a. Esimene koht
    • «Sõbranna» autor Polina Bõtšenkova 16 a. Teine koht
    • «Sosinad mu peas I» autor Anastassija Fomitševa, 16 a. Kolmas koht
    • «Kes ma olen» autor Jekaterina Babailova, 16 a. Diplom
    • «Mõtisklus» autor Viktoria Gognadze, 14 a. Diplom
    • «Meister» autor Jaroslava Pletnjova 15 a. Diplom
    • «Päikeseline» autor Mark Titovski, 14 a
    • «Valguskiir» autor Marta Malinina, 17 a
    • «Nimetu» autor Varvara Guryleva, 14 a
    • «Triniti» autor Anna Žukova, 17 a
    • «Ekspressioon 1» autor Kotrina Simonavičiūtė, 17 a
    • «Vihmapiisad» autor Goda Jančiūnaitė, 16 a
    • «Fantaasiad» autor Ugnė Balčiūnaitė, 17 a
    • «Stuudioportree 1»» autorJelena Rõbina, 17 a
    • «Stuudioportree 2» autor Milena Koškarjova 14 a
    • «Tedretäpp» autor Julia Utkina, 16 a
    • «Mullid» autor Polina Bõtšenkova 16 a
  • Nominatsioon «Stuudioportree 18‑26»
    • «Vision» autor Anna Berzina, 18 a. Esimene koht
    • «Oma pilk» autor Angelina Zelenkova, 20 a. Teine koht
    • «Charlie stiilis» autor Evelina Kirjakova, 20 a. Kolmas koht
    • «Sisemine valgus» autor Evelina Kirjakova, 20 a. Diplom
    • «Pilk ütleb kõik» autor Jelizaveta Kravtsova, 18 a. Diplomм
    • «Portree liiliatega» autor Anna Berzina, 18 a. Diplom
    • «Kuu valguses» autor Ilja Mihlin, 19 a
    • «STUDpilk» autor Ilja Mihlin, 19 a
    • «Jäljendades Jan Vermeeri» autor Jelizaveta Trõhhanova, 19 a
    • «Mina ja minu vari» autor Yelyzaveta Juzvak, 24 a
    • «Õrnus» autor Agnė Jasilionytė, 24 a
    • «Teisik» autor Anastassia Mun, 21 a
    • «Neiu siluett» autor Anna Mihhailova, 22 a
    • «TEMA» autor Aleksandra Hajeva, 19 a
    • «Polina» autor Anna Kulagina, 19 a

 

Kõigile lõppnäitusel osalenutele saadetakse diplom.
Kohtumiseni septembris!