Uudised - Imidži kooli ning Creative-stuudio õpilastööde näitus

Imidži kooli ning Creative-stuudio õpilastööde näitus

 

 

 

Narva Laste Loomemajas avanes Imidži kooli ning Creative-stuudio õpilastööde näitus.

 

Mis on imidž ja milleks seda vaja on?

Kallid sõbrad, selleks et kergitada saladuseloori, kutsume teid meie näitusele. 

Alustuseks aga meenutame seistmelehelist kaunitari meile tuttavast Valentin Katajevi muinasjutust. Igal lehel oli oma värv, vastavalt 7 vikerkaare värvile: punane, oranž, kollane, roheline, helesinine, sinine, lilla. Igal leheloli oma võlujõud. ..

Niisamuti sõltub ka meie imidž seitsmest komponendist, mis avaldavad teatud mõju muljele, mida me tekitame teiste inimestega suheldes. 

Eksisteerib mitut sorti määratlusi selle kohta, mis see imidž on... see on mulje/ettekujutus meist... see on sinu loodud kuju, sõltuvalt sellest, millal, kus ja kellega sa kohtud... see on omapärane eneseesitluse vorm.

Kõik me tahame jätta head muljet, saavutada edu, elada õnnelikult ja harmoonias ümbritseva maailmaga. Selleks peab meil olema köitev välimus, oskus ilusti liikuda, õigesti rääkida, lihtsalt suhelda, tegeleda armastatud tegevusega, omada oma arvamust, olla huvitav vestluskaaslane partneri jaoks...ühesõnaga – oskus end esitleda. Selle kõige juures aitab meid töö oma imidži kallal. 

Näituse käigus saate te informatsiooni kõigi seistme imidži komponendi kohta, samuti avastate ka mõningaid saladusi kujundi loomisel ja töös iseendaga. 

 

Tere tulemast rännakule, sõbrad! 

 

 

Näituse fotod