Festival «Talvefeeria 2019» on lõppenud. Lisatud tulemused

XI avatud noorte disainerite  festival «Talvefeeria» toimus 6. detsembril 2019. a.  Narva Laste Loomemajas.

Festival toimus kahes etaapis: fotode konkursi  ja  disainerite konkurss-performance teemal «Vaata ette»

Noorte disainerite festival «Talvefeeria» on traditsiooniliselt ajastatud detsembri algusesse, et luua talve saabumise hetkeks  pidulikku hubasuse tunnet, mis eelneb jõuludele.
Käesoleval aastal toimuv arvult XI festival kaasab loomingulisi noori, selleks et nemad saaksid näidata, mida võib luua ja moekollektsioonina demonstreerida mittetraditsioonilistest materjalidest nagu igat laadi kile, foolium, plastpudelid, vahtplast, kartong, kleeplindid, sest fantaasiaks on siin erakordselt palju ruumi.    
Noorte ja algajate disainerite jaoks «Talvefeeria» on tähtsaks etapiks nende disainimisoskuste kujundamise käigus, uute ideede saamiseks ja lavaliikumise harjutamiseks. Individuaalsete tööde näitamine selliste mini-teatrietenduste ja kostümeeritud kompositsioonide kaudu on julgeks ja originaalseks sammuks oma loomingu esitamisel.
Festival on pühendatud tegevustele, mis peavad suurendama noorte huvi ja aktuaalsust omaloominguga tegelemiseks ja laiemalt huvi äratamiseks tarbekunsti vastu.

 

Kostüümide konkursi võitjad:

Noorem vanusegrupp

I koht

Andra-Eliis Abramson

Kompositsioon «Ringreis draakoniga koos»

Aksi-Art stuudio, Narva Laste Loomemaja

(õp. Ljudmila Sedova)

 

II koht

Katrina Valmer

Kompositsioon «Külaline Idast»

Aksi-Art stuudio, Narva Laste Loomemaja

(õp. Ljudmila Sedova)

 

III koht

Maria Poskina, 

Viktoria Petrova

Kompositsioon «Menuett»

Aksi-Art stuudio, Narva Laste Loomemaja

(õp. Ljudmila Sedova)

 

Eripreemia «Tuleviku lootus»

Kollektiivitöö

(Vassilina Djakova, Ksenia Kozeletskaja, Evelina Kudrjavtseva, Kira Kudrjavtseva, Aleksandra Plõta, Elina Safonova,

Samanta Tsistova, Alisa Mitroškina, Aljona Baranova, Rubina Berbitskaja, Monika Malõševa, Polina Jurchenko, Ksenia Kovaltšuk, Arina Orlova)

Kompositsioon «Rokoko»

Imidži kool, Narva Laste Loomemaja

(õp. Olga Neustus, Jelena Kasterpalu)

 

Eripreemia «Linn kostüümis»

Renata Safin

Kompositsioon «Minu Rooma»

Aksi-Art stuudio, Narva Laste Loomemaja

(õp. Ljudmila Sedova)

 

Keskmine vanusegrupp

I koht

Juliana Kuznetsova, Annika Pavlova, Ulrika Pavlova

Loominguline stuudio  «Bantik»

Narva Noortekeskus

(õp. Тамара Матянина)

 

II koht

Vera Gustova

Kompositsioon «Déjà vu»

Aksi-Art stuudio, Narva Laste Loomemaja

(õp. Ljudmila Sedova)

 

III koht

Karin-Annika Luga,

Jelizaveta Olenevitš, Jelizaveta Lartšenko, Karina Tsoi, Jelizaveta Jakovleva, Ksenia Pukk

Kompositsioon «Archaic»

Narva Kesklinna Gümnaasium

(õp. Tatjana Sonina)

 

Eripreemia «Elegantsus»

Karina Trapeznikova

Kompositsioon «Aegade tuul»

Aksi-Art stuudio, Narva Laste Loomemaja

(õp. Ljudmila Sedova)

 

Eripreemia «Õnnestunud eksperiment»

Elmira Ratiyeva

Kompositsioon «Eksperiment 1»

Aksi-Art stuudio, Narva Laste Loomemaja

(õp. Ljudmila Sedova)

 

 

Fotokonkursi tulemused:

Grand-Prix 
Anna Vesselova, 41.a.
Fotostuudio Poisk, Jõhvi

 

Noorem vanusegrupp:
I koht - Jelizaveta Štšura, 12. a. Fotostuudio Positiiv, Narva
II koht - Anastassia Kvasnikova, 15. a. Fotostuudio Positiiv, Narva
III koht - Andreas Sultseng, 16. a. Fotoklub F8, Jõhvi

 

Keskmine vanusegrupp:
I koht - Anastasia Savchenkova, 17. a. Fotoklub F8, Jõhvi
II koht - Jelizaveta Kravtsova, 17. a. FS Poisk, Jõhvi
III koht - Valerija Žerebtsova, 17. a. Fotostuudio Positiiv

 

Vanem vanusegrupp:
I koht - Tatjana Agafonova, 60. a. FS Poisk, Jõhvi
II koht - Irina Kivimäe, 66. a. Fotostuudio Positiiv, Narva
III koht - Alla Matrossova MTÜ Autori Foto

 

 

Õnnitleme!

 

 

Festivali toetus: Narva Linnavalitsus, Rahvakultuuri Keskus.
Osalemine on tasuta.

 

Osalemise tingimuste kord:

Kostüümikonkurss «Vaata ette»

Fotokonkurss  «Vaata ette»