Projektid - «Tantsumaraton»

«Tantsumaraton»

Festivali raames toimusid 4 meistriklassi ja konkurss‑kontsert, kus osales umbes 300 osavõtjat 11 tantsukollektiividest.

 

 • 26.10.2022 toimus kaasaegse koreograafia meistriklassi.
  Meistriklassi viis läbi Vladislava Stepanova, koreograaf, S.Rahmaninovi nimelise Novgorodi oblasti Kultuurikolledži koreograafia osakonna vilistlane. Mitmesuguste tantsustiilide rahvusvaheliste konkursside laureaat.
  Kokku oli 20 osalejaid;
 • 06.01.2023 toimus ballitantsude meistriklassi.
  Meistriklassi viis läbi Jekaterina Krištal, ballitanstu õpetaja, S.Rahmaninovi nimelise Novgorodi oblasti Kultuurikolledži koreograafia osakonna vilistlane.
  Ballitantsu rahvusvaheliste konkursside laureaat.
  Kokku oli 14 osalejaid;
 • 03.03.2023 toimus meistriklassi teemal «Jazz‑funki tantsustiil».
  Meistriklassi viis läbi uuesti Vladislava Stepanova, koreograaf, S.Rahmaninovi nimelise Novgorodi oblasti Kultuurikolledži koreograafia osakonna vilistlane.
  Mitmesuguste tantsustiilide rahvusvaheliste konkursside laureaat.
  Kokku oli 25 osalejaid;
 • 28.04.2023 toimus meistriklassi teemal «Džazztants».
  Meistriklassi viis läbi Andris Bukolovskis, professionaalne tantsija, sai kuulusaks kui mitmete koreograafia projekti autor nii Lätis kui ka välismaal, kaasaegsete tantsutehnikate õpetaja.
  Mitmesuguste tantsustiilide rahvusvaheliste konkursside laureaat.
  Kokku oli 38 osalejaid;
 • 29.04.2023 toimus kontserdi «Tantsumaratoon».
  Sellest kontserdist võtasid osa Eesti ja Läti tantsukollektiivid. Kontserdi raames toimus konkurssi, kus oli esinenud erineva suunaga tantse: estraaditantsud, šoi‑tantsud, rahvatantsud, ballitantsud, tänavatantsud jne. Kontsert‑konkursis osalesid 11 tantsukollektiive ja umbes 300 tantsijat. Konkursi võitjad said nii diplomite kui ka auhinnad.

Projekti toetasid: Eesti Kultuurkapital Eesti Rahvakultuuri Keskus Narva Linnavalitsus