Projektid - Plokkflöödimuusika festival «Elustunud noodid 2»

Plokkflöödimuusika festival «Elustunud noodid 2»

Selle projekti eesmärk oli tutvustada lastele puhkpille. Festivali pärl peitus selles, et iga kollektiiv pidi helindama videovõtte «Eesti lossid». Nimetatud videoklipi autor on Narva Laste Loomemaja õpetaja Svetlana Tanailova.

Festivali üritused toimusid 12.12.2020 digitaalselt ja ühendasid muusikute Narvast, Tallinnast, Hiiumaalt ja Narva‑Jõesuust.
Kokku oli rohkem kui 20 osalejaid.
Festivali raames toimus konkursi ja meistriklassi. Konkursi raames plokkflöödimängijate ansamblid esitas 2 muusikapala: esimene oli ansambli valitud ja teise muusikapala jaoks iga kollektiiv on saanud 2‑minutilise video. See video oli vaja helindada ansambli või solisti poolt. Teretulnud oma kompositsioone. Mini‑konkurssi hindas žürii. Parimaid töid hinnatakse kingitusega.
Osalejad kuulas digitaalselt kontsert‑loengut Plokkflööt Eestis, mille viis läbi Taavi‑Mats Utt, plokkflöödiühingu ERTA‑Estonia õpetaja ja plokkflöödi meister. Pärast loengut oli tulemuste väljakuulutamine.

 

Üksikasjalikku teavet ja festivali tulemustega saate tutvuda meie veebisaidil, minnes jaotisse:  Meie elu   ➤   Konkursid   ➤  Plokkflöödimängijate ansamblite festival «Elustunud noodid 2»

 

Projekti toetasid Eesti Kultuurkapital Narva Linnavalitsus