Kõik sündmused

Aeg Sündmus Asukoht Vastutav isik
K 01.09.2021 - L 30.04.2022
Kohtumine dietoloogiga projekti «Tervislik toitumine» raames

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),

Talveaed

 

Jelena Jevstratenko
R 03.09.2021 - P 05.09.2021
Mängu-ja animafilmide stuudio «Rovesnik» osaleb rahvusvahelisel kinofestivalil «Ennenägematu kino»

Tallinn

Eesti

Juri Meštšerjakov
R 03.09.2021
15:00
Šokolaaditurniirid males

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),

kab.315

Maris Korstin
L 04.09.2021
11:00
SK Maletäht karikas, Leonid Peleševi mälestusturniir

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),

kab.306, 315

Maris Korstin
K 08.09.2021 - N 30.09.2021
Fotofestivali «Pilk 2021» tööde näitus

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),

Suur ja väike galerii

Irina Kivimäe
R 10.09.2021 - P 12.09.2021
Teater-stuudio «16.komnata» osaleb VII Rahvusvahelisel teatrifestivalil «Ljubitelivõ ?»

Sillamäe,

Eesti

Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva
R 10.09.2021
16:00
NLL karikas kiirmales

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),

Kab.315

Марис Корстин
L 11.09.2021
Euroopa karikavõistlused, Eesti meistrivõistlused raadio teel juhitavate õhuvõitluse mudelite klassis, mastaap 1:12

Narva,

Eesti

Aleksei Mikenin, Kirill Ivanov, Valeriy Ivanov
L 11.09.2021
11:00
Šokolaaditurniirid males

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),

Kino‑ja kontserdisaal

Maris Korstin
R 17.09.2021 - L 18.09.2021
Rahvusvaheline fotofestival «Pilk 2021»

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),

Kino‑ja kontserdisaal,

Talveaed

Irina Kivimäe
R 17.09.2021
15:00
SK Maletäht karikas

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),

Kab.315

Maris Korstin
L 18.09.2021
Õpilaste ekskursioon «Paberimuuseumisse» projekti «Raamatukunst» raames

Tartu,

Eesti

Žanna Pantelejeva
L 18.09.2021
10:00
SK Maletäht karikas

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),

Kab.315

Maris Korstin
R 24.09.2021 - P 26.09.2021
Maleklubi osalebeesti võistkondlikul meistrivõistlusel (kuni 18a)

Kohtla-Järve,

Eesti

Maris Korstin
R 24.09.2021
17:00
Meistriklass» Pehme köide» projekti «Raamatukunst» raames

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),

Talveaed

Žanna Pantelejeva, Ljudmila Sedova
L 25.09.2021 - P 26.09.2021
Eesti lahtised meistrivõistlused lennumudelismis radio teel juhitavate õhuvõitluse mudelite klassis RC COMBAT SPORT

Narva,

Eesti

Aleksei Mikenin, Kirill Ivanov, Valeriy Ivanov
P 26.09.2021
«Pitsikool» osaleb näitusel ja meistriklassis «Põlvkonnalt põlvkonnale»

Jõhvi,

Eesti

Olga Kublitskaja