Kõik sündmused

Aeg Sündmus Asukoht Vastutav isik
E 02.05.2022
Tantsustuudio «Varjud» osalemine festivali «Koolitants 2022» lõppkontserdil

Tallinn,
Eesti

 


Jelena Kissin,
Natalja Jakovleva
E 02.05.2022
16:30
Emadepäevale pühendatud lasteaia «Potsataja» kontsert

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Kino-ja kontserdisaal

 

Natalja Peleševa
K 04.05.2022
17:30
Teater-stuudio «16.komnata» etendus «Meeltesegadus»

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Kino-ja kontserdisaal

 


Vitaly Katuntsev,
Olga Katuntseva
N 05.05.2022
17:00
Mängu-ja animafilmide stuudio «Rovesnik» filmide esitlus

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

kab.300

Juri Meštšerjakov
R 06.05.2022 - T 31.05.2022
Raamatunäitus projekti «Raamatukunst» raames

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Suur galerii

 

Zanna Pantelejeva
L 07.05.2022
11:00
«Šokolaaditurniirid» males (sünd 2014 ja nooremad)

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

kab.315

Maris Korstin
P 08.05.2022
14:00
Stuudio «Liigutus» aruandluskontsert «Me oleme erinevad»

KM Rugodiv,

Narva

Svetlana Šelepenkina
R 13.05.2022
16:00
Näituse «Raamatukunst» avamine, isetehtud raamatute presentatsioon

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Suur galerii

Zanna Pantelejeva
R 13.05.2022
17:30
Teater-stuudio «16.komnata» etendus «Saabastega kass»

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),
Kino-ja kontserdisaal

 


Vitaly Katuntsev
Olga Katuntseva
L 14.05.2022
Huviringi «Kodundus» kulinaariaarvestus

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

kab.315

Zanna Pantelejeva
L 14.05.2022
11:00
«Šokolaaditurniirid» males (sünd 2014 ja nooremad)

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

kab.315

Maris Korstin
T 17.05.2022 - N 29.09.2022
Fotonäitus. Fotostuudio «Positiiv» õppeaasta parimate tööde näitus.

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

Väike galleri

Irina Kivimäe
K 18.05.2022
17:30
Teater-stuudio «16.komnata» etendus «Topeltpõhi»

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

Kino-ja kontserdisaal


Vitaly Katuntsev,
Olga Katuntseva
K 18.05.2022
17:30
Klaveriõpetuse huviringi kontsert

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

Talveaed

Anna Kvasnikova,

Vsevolod Tšelepis
N 19.05.2022 - P 22.05.2022
Maleklubi osalemine Eesti meistrivõistlustel (kuni 14a ja kuni 8a) Tallinn, Eesti Maris Korstin
N 19.05.2022
17:30
Kooli «Voobrazilija» kokkuvõtlik tund

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

каб.136

Olga Katuntseva
R 20.05.2022
Lennumudelismi huviringide osalemine Eesti karikavõistlustel raadio teel juhitavate õhuvõitluse mudelite klassis, mastaap 1:12,

Jõhvi,

Eesti

Aleksei Mikenin,

Kirill Ivanov,

Valeriy Ivanov
R 20.05.2022
17:00
Imidžikooli ja Creative Stuudio kokkuvõtlik tund

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

Talveaed

Olga Neustus,

Jelena Kasterpalu
R 20.05.2022
17:30
Vokaalstuudio «Šansoon» aruandluskontsert

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

Kino-ja kontserdisaal

Anna Kvasnikova
L 21.05.2022
Huviringi «Kodundus» kulinaariaarvestus

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

kab.201

Zanna Pantelejeva
L 21.05.2022
Fotostuudio «Positiiv» kokkuvõtlik tund «Fotoõu»

Narva Laste Loomemaja,
(Partisani 2),

Suur õu, Talveaed

Irina Kivimäe
L 21.05.2022
14:00
Tantsukollektiivi «Žemtšužina» aruandluskontsert

KM Rugodiv,

Narva

Jelena Stepanova
L 21.05.2022
16:00
Tantsustuudio «Varjud» juubelikontsert

KM Geneva,

Narva

Jelena Kissin,

Natalja Jakovleva
K 25.05.2022
17:30
Teater-stuudio «16.komnata» etendus «Meeltesegadus»

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

Kino-ja kontserdisaal

Vitaly Katuntsev,

Olga Katuntseva
R 27.05.2022
18:30
Tantsustuudio «Lions» aruandekontsert

KM Rugodiv,

Narva

Elena Loseva
L 28.05.2022
Huviringi «Kodundus» kulinaariaarvestus

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

kab.201

Zanna Pantelejeva
L 28.05.2022
Teater-stuudio «16.komnata» etendus «Edasi, kokapoisid!»

Narva

Vitaly Katuntsev,

Olga Katuntseva
L 28.05.2022
11:00
Laste võistkondlikud malemeistrivõistlused (kuni 8a)

Narva Laste Loomemaja,

(Partisani 2),

kab.315

Maris Korstin