RUS | EST
65. aastat

60. aastat
Laager

loodus

hukk-ap

unisef

www.struktuurifondid.ee
Uudised
25.04.2017 a.

pix
21 - 22.aprillil Narva Laste Loomemajas toimus V  Rahvusvaheline laste ja noorte fotofestival "Pilk 2017".
Festivali tulemused lingil PILK 2017.


V Rahvusvahelise laste ja noorte festivali võitjad “Pilk 2017”
Победители пятого Международного фотофестиваля «Pilk 2017»


LAUREAATID / ЛАУРЕАТЫ

Nominatsioon “Peatatud hetk”/
Номинация «Остановись мгновение»
14-18.a.


I koht  /I место
SAMUIIL ANIKIN /САМУИЛ АЛИКИН 16.а
Venemaa, Sankt-Peterburg, fotostuudio «Силуэт».
LAPSED PURSKKAEVUS/ ДЕТИ В ФОНТАНЕ    


II koht / II место
PJOTR SVERDLOV/ ПЁТР СВЕРДЛОВ 17.а
Venemaa, Sankt-Peterburg, fotostuudio «Силуэт».
PEA VASTU!/ ДЕРЖИСЬ!  

III koht /III место
JELIZAVETA JELISSEJEVA /ЕЛИЗАВЕТА ЕЛИСЕЕВА17.а
Eesti Narva, fotostuudio „Positiiv“.
NIMETA/  БЕЗ НАЗВАНИЯ




Nominatsioon “Peatatud hetk”/
Номинация «Остановись мгновение»
19-26.a.


I koht / I место
DMITRI ROSTOK / ДМИТРИЙ РОСТОК 25.a
Fotoklubi «F8». Eesti Jõhvi.
DEFILEE/ ДЕФИЛЕ


II koht /II место
ANASTASSIA VOLKOVA 25.a  / АНАСТАСИЯ ВОЛКОВА
 Fotoklubi „Narva“. Eesti Narva. 
HELLUSE ILMING/ ПОРЫВ НЕЖНОСТИ 
  

III koht/ III место
ALINA LITVINENKO/АЛИНА ЛИТВИНЕНКО 26.а
Ukraine, Sumy, Centr NTTM, photostudio „МЫ“.
NIMETA/ БЕЗ НАЗВАНИЯ   



Nominatsioon “AUTOPORTREE”/
Номинация «Автопортрет»
14-18.a.

I koht /I место
VEERA SOKOLOVA/ВЕРА СОКОЛОВА 18.а
Venemaa, Sankt-Peterburg, fotostuudio «Окно.spb».
MÖÖDA LINNA/  ПО ГОРОДУ



II koht /II место
VLADIMIR MITŠENKO/ВЛАДИМИР МИЩЕНКО 18.а
Ukraine, Sumy, Centr NTTM, photostudio „МЫ“.
NIMETA/ БЕЗ НАЗВАНИЯ



III koht /III место
JELIZAVETA FOMITŠOVA/ЕЛИЗАВЕТА ФОМИЧЕВА 17.а
Eesti Narva, fotostuudio „Positiiv“.
TEGELIKKUSES / СОН НАЯВУ




Nominatsioon “AUTOPORTREE”/
Номинация «Автопортрет»

19-26 .a.


I koht /I место
ANASTASSIA SAPOŽNIKOVA/АНАСТАСИЯ САПОЖНИКОВА 20.а 
Venemaa, Sankt-Peterburg, fotostuudio «Окно.spb».
VENE BALLETT/ РУССКИЙ БАЛЕТ  


II koht /II место
ANASTASSIA VOLKOVA /АНАСТАСИЯ ВОЛКОВА 25.a 
Fotoklubi „Narva“. Eesti Narva.
SÄRA/ СИЯНИЕ 


III koht /III место
 ALEKSANDR SMIRNOV/АЛЕКСАНДР СМИРНОВ 26.а
 Fotoklubi «F8». Eesti Jõhvi.
HARITUD/ ПРОСВЕЩЁННЫЙ 


Nominatsioon “Värvide aktsent”/
Номинация «Цветовой акцент»
14-18.a.


I koht /I место
ALEKSANDRA DOROSHENKO/АЛЕКСАНДРА ДОРОШЕНКО 14.а
Ukraine, Sumy, Centr NTTM, photostudio „МЫ“.
3 в 1


II koht /II место
MARIA VORONKOVA/МАРИЯ ВОРОНКОВА 16.а
Еesti Narva, fotostuudio „Positiiv“.
MUSTA MERE ÄÄRES/ У «ЧЕРНОГО МОРЯ»...  


III koht /III место
JANIKA SMOLENTSEVA/ЯНИКА СМОЛЕНЦЕВА 17.a
Fotoklubi «F8». Eesti Jõhvi.
LIMONAAD/ ЛИМОНАД




Nominatsioon “Värvide aktsent”/
Номинация «Цветовой акцент»
19-26 .a.



I koht / I место
NADEŽDA KIŠTŠEJEVA/НАДЕЖДА КИЩЕВА 25.а
Fotostuudio «Поиск». Eesti Jõhvi. 
KARAMELL/ КАРАМЕЛЬ

II koht  /II место
KAMILLA IGNATOVETS/КАМИЛЛА ИГНАТОВЕЦ 23.a 
Fotostuudio «Поиск». Eesti Jõhvi.
HARGLIK JÕHVIKAS – PETTUS/ РАЗВЕСИСТАЯ КЛЮКВА    


III koht / III место
ALINA LITVINENKO/АЛИНА ЛИТВИНЕНКО 26.а
Ukraine, Sumy, Centr NTTM, photostudio „МЫ“.
VARASTAMINE/ПОХИЩЕНИE




Призы от фирм и организаций

Vene Föderatsiooni Peakonsulaat Narvas /
Генеральное консульство Российской Федерации в Нарве:


 LJUDMILA AHMEDOVA/ЛЮДМИЛА АХМЕДОВА 17.а
Venemaa, Sankt-Peterburg, fotostuudio «Окно.spb».
Nominatsioon „Värvide aktsent“
LIBLIKAS /БАБОЧКА  


ANGELINA KOROL/АНГЕЛИНА КОРОЛЬ 14.а
Venemaa Sankt-Peterburg,
ГБОУ ДОД ЦДЮТТ «Охта». Nominatsioon „Peatatud hetk“
KIIGED /КАЧЕЛИ    

 LAURA  AUER/ЛАУРА АУЭР 18.а
 Eesti Narva, fotostuudio „Positiiv“.
Nominatsioon „Autoportree“
MAAILM MINU JALGE EES  / МИР У МОИХ НОГ



Eesti Pressifotograafide Liit /Эстонский Союз пресс-фотографов.

ANASTASSIA POPOVA 17.а/ АНАСТАСИЯ ПОПОВА
 Eesti Narva, fotostuudio „Positiiv“.
 Nominatsioon „Peatatud hetk“
LAHING NARVA ALL III /БИТВА ПОД НАРВОЙ III    

VERA SOKOLOVA/ВЕРА СОКОЛОВА 18.а
Venemaa, Sankt-Peterburg, fotostuudio «Окно.spb».
MÖÖDA LINNA  /ПО ГОРОДУ

VLADIMIR MIŠTŠENKO/ВЛАДИМИР МИЩЕНКО 18.а
Ukraine, Sumy, Centr NTTM, photostudio „МЫ“.
 Nominatsioon „Peatatud hetk
ULTRAS /УЛЬТРАС  


Fotoklubi NARVA/Фотоклуб «Нарва»

SAMUIIL ALIKIN/САМУИЛ АЛИКИН 16.а
Venemaa, Sankt-Peterburg, fotostuudio «Силуэт».
LAPSED PURSKKAEVUS/ДЕТИ В ФОНТАНЕ    


ASTRI Keskus/Торгово-развлекательный центр «Астри»


ANASTASSIA VOLKOVA/АНАСТАСИЯ ВОЛКОВА 25.a 
Fotoklubi „Narva“. Eesti Narva. 
Nominatsioon „Värvide aktsent“
NOORUKE MODELL /ЮНАЯ МОДЕЛЬ   



Eesti Fotokunsti Ühingu eripreemia
/Специальная премия от Общества фотоискусства Эстонии

JELIZAVETA JELISSEJEVA/ЕЛИЗАВЕТА ЕЛИСЕЕВА 17.а
Eesti Narva, fotostuudio „Positiiv“.
NIMETA/  БЕЗ НАЗВАНИЯ

JAROSLAV BORTSOV/ЯРОСЛАВ БОРЦОВ 18.а
Eesti Narva, fotostuudio „Positiiv“.
Nominatsioon „Autoportree“


MTÜ AUTORI FOTO

АNNA ROTŠEVA/АННА РОЧЕВА 16.а
Venemaa, Sankt-Peterburg, fotostuudio «Окно.spb».
Nominatsioon „Autoportree“


Astri Planetaarium

EKATERINA SIDOROVA/ЕКАТЕРИНА СИДОРОВА 17.а
Eesti Narva, fotostuudio „Positiiv“


KK GENEVA

ANASTASIA VOROBIEVA/АНАСТАСИЯ ВОРОБЬЕВА 16.а
Eesti Narva, fotostuudio „Positiiv“.
Nominatsioon „Värvide aktsent“
ПРОНИКНОВЕНИЕ



Narva Laste Loomemaja eripreemia/Нарвский Дом детского творчества
Nominatsioon “Lootuse andekas autor” 13.a noori fotokunstnike jaoks
/Номинация для 13-летних фотографов «Перспективный автор»


ANNA ŽUKOVA/АННА ЖУКОВА 13.а
 Eesti Narva, fotostuudio „Positiiv“.
Nominatsioon „Autoportree“
MÄNG NÄRVUDEL / ИГРА НА НЕРВАХ



Narva Noortekeskus /Нарвский молодежный центр

JANIKA SMOLENTSEVA/ЯНИКА СМОЛЕНЦЕВА 17.a
 Fotoklubi «F8». Eesti Jõhvi.
ЛИМОНАД / LIMONAAD

ВЕРА СОКОЛОВА/ ВЕРА СОКОЛОВА 18.а
Venemaa, Sankt-Peterburg, fotostuudio «Окно.spb».
Nominatsioon „Autoportree“
MINA/  Я


Vaataja sümpaatia auhind /Приз зрительских симпатий

Yanina Kholodova/ЯНИНА ХОЛОДОВА 15.а 
Fotostuudio “Kadras”. Lietuva, Kaunas.
Nominatsioon „Värvide aktsent“
КРАСНОЕ И ЧЕРНОЕ II  PUNANE JA MUST II





 
« Prev.   Next. »

Webmaster pix