Competitions 2020

Toimub Nimetus Seisund
Mon 26.10.2020 - Sat 05.12.2020 Plokkflöödimängijate ansamblite festivali «Elustunud noodid 2» läbiviimise kord Käimasolev
Thu 06.02.2020 - Mon 06.04.2020 VIII International Youth photo festival «Pilk 2020» Lõppenud
Tue 14.04.2020 - Mon 01.06.2020 Fütojoogi retseptikonkurss Lõppenud
Thu 01.10.2020 - Mon 16.11.2020 Mobilograafia konkurss « Foto taskus» Lõppenud
Mon 05.10.2020 - Thu 12.11.2020 Maakondlik laste loomingukonkurss-näituses «Olen see, mida söön». Lõppenud