Kõik sündmused

Aeg Sündmus Asukoht Vastutav isik
E 02.03.2020 - L 18.04.2020
Fotostuudio «Positiiv» näitus

NLL,

Väike galerii

Irina Kivimäe, Svetlana Tanailova
K 04.03.2020 - K 25.03.2020
Näitus «Vaata ette!»

NLL,

Suur galerii

Ljudmila Sedova
R 06.03.2020 - P 08.03.2020
Tantsustuudio «Lions»osalemine rahvusvahelisel festival-konkursil «Europestage Riga»

Riia,

Läti

Elena Loseva
R 06.03.2020
16:00
NLL karikas kiirmales

NLL,

kab. 315

Maris Korstin
R 06.03.2020
17:30
Stuudio «Liigutus» ja vokaalstuudio «Šanssoon» kontsert «Kevadmeeleolu»

NLL,

Kino-ja kontserdisaal

Svetlana Šelepenkina, Anna Kvasnikova
L 07.03.2020
11:00
Šokolaaditurniirid males

NLL,

kab. 306, 315

Maris Korstin, Alexander Kolyazin
L 07.03.2020
12:00
8.märtsile pühendatud kevadkontsert

NLL,

Kino-ja kontserdisaal

Jelena Jevstratenko, Jelena Stepanova, Irina Krištal
E 09.03.2020
12:15
Tund-kontsert «Need sümfoonilised helid»

NLL,

Kino-ja kontserdisaal

Igor Zemski
E 09.03.2020
17:30
Vokaalstuudio «Šanssoon» ja tantsustuudio «Varjud» kevadkontsert

NLL,

Kino-ja kontserdisaal

Anna Kvasnikova, Valeria Vetoškina
T 10.03.2020
17:30
Üritus »Mängime koos emaga», kool «Voobrazilija»

NLL,

kab. 136

Olga Katuntseva
K 11.03.2020
17:30
Etendus «Mowgli»

NLL,

Kino-ja kontserdisaal

 

Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva
R 13.03.2020
16:00
Linna malemeistrivõistlused kuni 10a ja kuni 8a

NLL,

kab. 306, 315

Maris Korstin, Alexander Kolyazin
R 13.03.2020
17:30
Etendus «Rõõmus Roger»

NLL,

Kino-ja kontserdisaal

Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva
L 14.03.2020
Tantsustuudio «Varjud» osalemine festivalil «Kuldne Karikas»

Tartu,

Eesti

Natalja Jakovleva, Valeria Vetoškina
L 14.03.2020
Lennumudelismi huviringide osalemine viskeplaanerite Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel

Kohtla-Järve,

Eesti

Aleksei Mikenin, Kirill Ivanov, Valeriy Ivanov
L 14.03.2020 - P 15.03.2020
Vokaalstuudio «Šanssoon» osalemine rahvusvahelisel võistlusel «Uus põlvkond 2020»

Tallinn,

Eesti

Anna Kvasnikova
L 14.03.2020 - P 15.03.2020
Tantsustuudio «Varjud» osalemine tantsukonkursil «Koolitants 2020»

Paide,

Eesti

Natalja Jakovleva, Valeria Vetoškina
L 14.03.2020
11:00
Linna malemeistrivõistlused kuni 10a ja kuni 8a

NLL,

kab. 306, 315

Maris Korstin, Alexander Kolyazin
P 15.03.2020
Maleklubi osalemine Eesti koolide ja gümnaasiumide võistkondlikel meistrivõistlustel

Põltsamaa,

Eesti

Maris Korstin
T 17.03.2020
17:30
Etendus «Pole siil»

NLL,

Kino-ja kontserdisaal

Olga Katuntseva, Vitaly Katuntsev
K 18.03.2020
17:30
Etendus «Häda hella südame pärast»

NLL,

Kino-ja kontserdisaal

Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva
K 18.03.2020
17:30
Etendus «Häda hella südame pärast»

NLL,

Kino-ja kontserdisaal

Olga Katuntseva, Vitaly Katuntsev
R 20.03.2020 - L 21.03.2020
Vokaalstuudio «Šanssoon» osalemine rahvusvahelisel konkursil «Noor vokalist 2020»

Narva,

Eesti

Anna Kvasnikova
R 20.03.2020
15:00
SK Maletäht karikas

NLL,

kab.306, 315

Maris Korstin, Alexander Kolyazin
R 20.03.2020
17:30
Etendus «Ärge mürgitage mu tarakane!»

NLL,

Kino-ja kontserdisaal

Olga Katuntseva, Vitaly Katuntsev
L 21.03.2020
Tantsustuudio «Varjud» osalemine tantsuvõistlusel «Happy Dancers Baltic Cup»

Pärnu,

Eesti

Natalja Jakovleva, Valeria Vetoškina
L 21.03.2020 - P 22.03.2020
Stuudio «Liigutus» ja «Imidžikooli» osalemine rahvusvahelisel konkursil «Max Moda 2020»

Tallinn,

Eesti

Olga Neustus, Svetlana Šelepenkina
L 21.03.2020
11:00
SK Maletäht karikas. Finaal, autasustamine.

NLL,

kab. 306, 315

Maris Korstin, Alexander Kolyazin
E 23.03.2020
12:15
Tund-kontsert «Need sümfoonilised helid»

NLL,

Kino-ja kontserdisaal

Igor Zemski