Kõik sündmused

Aeg Sündmus Asukoht Vastutav isik
P 01.09.2019 - E 30.09.2019
Tantsukollektiivi «Žemtšužina» osalemine festivalil «Maailma rahvaste tantsud»

Kohtla‑Järve,
Eesti

Jelena Stepanova
P 01.09.2019 - E 30.09.2019
Fotostuudio «Positiiv» väljasõidunäitus «Fookusvahemaa – VIII»

«Runnipitsa»,
Tartu,
Eesti

Irina Kivimäe
P 01.09.2019 - E 30.09.2019
Stuudio «Lions» osalemine jalgpalliklubi «Narva‑Trans» rahvusvahelises spordiprojektis

Narva,
Eesti

Elena Loseva
P 01.09.2019 - P 31.05.2020
Huviringide «Käsitöö» ja «Joonistamine ja maalikunst» ühistund

NLL,
kab. 201, 210

Zanna Pantelejeva, Jekaterina Averko
E 02.09.2019 - R 27.09.2019
Näitus suvise fotokooli «Positivtšik»

NLL,
väike galerii

Irina Kivimäe
L 07.09.2019
11:00
Šokolaaditurniir males, 1. etapp

NLL,
kab. 306, 315

Maris Korstin, Alexander Kolyazin
N 12.09.2019 - P 15.09.2019
VI rahvusvaheline amatöörteatrite festival «AMATEURS?»

Sillamäe Kultuurikeskus,
Sillamäe, Kesk tn. 24

Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva
R 13.09.2019
Studio «Aksi-Art» ekskursioon «KUMU» kunstimuuseumi

Eesti Kunstimuuseum «KUMU»,
Tallinn

Ljudmila Sedova
R 13.09.2019
16:00 - 18:00
NLL karikas kiirmales, 1. etapp

NLL,
kab. 315

Maris Korstin
L 14.09.2019
11:00
Šokolaaditurniir males, 2. etapp

NLL,
kab. 306, 315

Maris Korstin, Alexander Kolyazin
N 19.09.2019 - L 21.09.2019
Mängu-ja animafilmide stuudio «Rovesnik» osalemine rahvusvahelisel kinofestivalil «Euro-Filmfestival»

Harsefel,
Saksamaa

Juri Meštšerjakov
R 20.09.2019 - P 22.09.2019
Maleklubi osalemine Eesti malemeistrivõistlustel (kuni 18a)

Kohtla-Järve,
Eesti

Maris Korstin
L 21.09.2019
Lennumudelismi ringi osalemine Eesti karikavõistlustel raadio teel juhitavate õhuvõitluse mudelite klassis, mastaabis 1:12, 5.etapp

Narva
Eesti

Aleksei Mikenin,
Kirill Ivanov,
Valeriy Ivanov
P 22.09.2019
«Pitsikooli» osalemine üritusel «Loomepada» ja meistriklass

Jõhvi,
Kontserdimaja

Olga Kublitskaja
N 26.09.2019 - P 27.10.2019
Fotonäitus «Suvemeenutused», fotostuudio «Positiiv»

NLL,
väike galerii

Irina Kivimäe
R 27.09.2019 - L 28.09.2019
SK «Maletäht» karikas, 1. etapp

NLL,
kab. 306, 315

Maris Korstin, Alexander Kolyazin
L 28.09.2019
Lennumudelismi huviringide osalemine Venemaa karikavõistlustel raadio teel juhitavate õhuvõitluse mudelite klassis RC COMBAT OPEN (RCCCR), 5.etapp

Ruza,
Moskva obl.,
Venemaa

Aleksei Mikenin,
Kirill Ivanov,
Valeriy Ivanov
L 28.09.2019
12:00
Stuudio «Aksi‑Art» plenäär «Ajalooilmed Narva arhitektuuris», projekti «Vaata ette!» raames

Narva,
Eesti

Ljudmila Sedova