Kõik sündmused

Aeg Sündmus Asukoht Vastutav isik
R 01.11.2019
16:00 - 18:00
NLL karikas kiirmales, 3. etapp

NLL,
kab. 315

Maris Korstin
P 03.11.2019 - R 08.11.2019
16:00 - 15:00
IX Rahvusvaheline Paul Keresele pühendatud festival «Läänemere maletähed»

Narva Laste Loomemaja

Maris Korstin
R 08.11.2019 - P 10.11.2019
Pitsikooli osalemine vabariiklikul käsitöölaadal «Mardilaat»

Tallinn,
Eesti

Olga Kublitskaja
P 10.11.2019
Maleklubi osalemine linna lahtistel malemeistrivõistlustel

Kohtla‑Järve
Eesti

Maris Korstin
K 13.11.2019 - T 03.12.2019
Avatud konkurss «Mobilograafia. Foto taskus»

NLL,
Fuajee, Väike galerii

Irina Kivimäe,
Svetlana Tanailova
K 13.11.2019 - L 30.11.2019
Kujutava kunsti näitus «Loodus ravib»

NLL,
Suur galerii

Jelena Jevstratenko
N 14.11.2019
16:00 - 17:00
Näitus «Loodus ravib». Näituse avamine, võitjate autasustamine

NLL,
Suur galerii

Jelena Jevstratenko
R 15.11.2019
16:00
NLL karikas kiirmales, 4. etapp

NLL,
kab. 315

Maris Korstin
R 15.11.2019
17:00
Avatud tund «Talveaia muusika»

NLL,
Talveaed

Igor Zemski
L 16.11.2019
Maleklubi osalemine SS «Kalev» lahtisel maleturniiril

Kohtla‑Järve,
Eesti

Maris Korstin
L 16.11.2019
Stuudio «Liigutus» osalemine rahvusvahelises projektis «Tantsumosaiik»

KM «Rugodiv»,
Narva

Svetlana Šelepenkina
L 16.11.2019 - P 17.11.2019
Tantsustuudio «Varjud» ja tantsukollektiivi «Žemtšužina» osalemine festivalil «Estraad‑ja rahvaste tantsude festival»

Tallinn,
Eesti

Valeria Vetoškina,
Natalja Jakovleva,
 Jelena Stepanova
L 16.11.2019
13:30 - 15:00
Avatud konkurss «Mobilograafia. Foto taskus». Võitjate autasustamine

NLL,
Fuajee, Väike galerii

Irina Kivimae,
Svetlana Tanailova
R 22.11.2019
16:00
NLL karikas kiirmales, 5. etapp

NLL,
kab. 315

Maris Korstin
L 23.11.2019
11:00
«Šokolaaditurniirid» males, 5. etapp

NLL,
kab. 306, 315

Maris Korstin,
Alexander Kolyazin
P 24.11.2019
Stuudio «Liigutus» osalemine rahvusvahelisel tantsukonkursil «Travelling festival»

Tallinn,
Eesti

Svetlana Šelepenkina
P 24.11.2019
12:00
Meistriklass «Liigutuste plastika ja muusika kostüümi kujundi avamisel»

NLL,
kab. 206

Ljudmila Sedova
K 27.11.2019
17:00
Klaveri huviringi kontsert

NLL,
Talveaed

Anna Kvasnikova
R 29.11.2019
15:00
SK «Maletäht» karikas, 3. etapp

NLL,
kab. 306, 315

Maris Korstin,
Aleхander Kolyazin
R 29.11.2019
16:00
Huviringi «Inglise keel ja kultuur» avatud tund lapsevanematele

NLL,
kab. 203

Oksana Sekajeva
R 29.11.2019
17:30
Stuudio «Liigutus» ja vokaalstuudio «Šanssoon» kontsert «1. advent»

NLL,
Kino‑ja kontserdisaal

Svetlana Šelepenkina
L 30.11.2019 - T 03.12.2019
Maleklubi osalemine Euroopa noorte meistrivõistlustel kiirmales

Tallinn,
Eesti

Maris Korstin