Kõik sündmused
Aeg | Sündmus | Asukoht | Vastutav isik |
---|---|---|---|
N 01.10.2020 - L 31.10.2020 | Digitaalne meistriklassid projekti «Elab ilmas ilu» raames | NLL, kab. 210 |
Jekaterina Averko, Jelena Kasterpalu, Žanna Pantelejeva |
N 01.10.2020 - N 31.12.2020 | Digitaalne meistriklassid projekti «Elab ilmas ilu» raames | Jekaterina Averko | |
N 01.10.2020 - L 31.10.2020 | Haridusprojekt «Need sümfoonilised helid». Kokkuvõtlik digitaalne viktoriin | www.zoom.us (peidetud link) |
Igor Zemski |
R 02.10.2020 - P 04.10.2020 | Fotostuudio «Positiiv» osaleb rahvusvahelisel festivalil «Nokturn 2020» | Vaba Lava, Narva |
Irina Kivimäe |
R 02.10.2020
16:00
|
NLL karikas kiirmales | NLL, kab. 315 |
Maris Korstin |
L 03.10.2020
11:00
|
«Šokolaaditurniirid» males | NLL, kab. 306, 315 |
Maris Korstin, Alexander Kolyazin |
P 04.10.2020 - R 09.10.2020 | Mängu‑ja animafilmide stuudio «Rovesnik» osaleb rahvusvahelisel kinofestivalil nim. Marlen Matus | Dnepr, Ukraina |
Juri Meštšerjakov |
R 09.10.2020 - L 10.10.2020 | SK Maletäht karikas | NLL, kab. 306, 315 |
Maris Korstin, Alexander Kolyazin |
P 11.10.2020 | Stuudio «Varjud» osaleb koreograafiafestivalil «Maailma rahvaste tantsud» | Kohtla‑Järve, Eesti |
Valeria Vetoškina |
E 12.10.2020 - T 13.10.2020 | Teater‑stuudio «16.komnata» osaleb maakondlikul teatrifestivalil «Kooliteater 2020» | Jõhvi, Eesti |
Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva |
T 13.10.2020 - T 10.11.2020 | Näitus «Maja – 55» | NLL, Suur galerii |
Jelena Kasterpalu, Natalja Peleševa |
R 16.10.2020
16:00
|
NLL karikas kiirmales | NLL, kab. 315 |
Maris Korstin |
R 16.10.2020
17:00
|
NLL aastapäevale ja 8. kooli hooone juubelile pühendatud kontsert | NLL, Kino‑ja kontserdisaal |
Natalja Peleševa |
L 17.10.2020 | Pitsikooli osalemine vabariiklikul käsitööpäeval, näitus ja meistriklass | Narva Keskraamatukogu |
Olga Kublitskaja |
L 17.10.2020 - P 18.10.2020 | Maleklubi osaleb Ida‑Viru noorte meistrivõistlustel | Kohtla‑Järve, Eesti |
Maris Korstin |
P 18.10.2020 | Tantsustuudio «Varjud» osaleb festivalil «Koolitants» 2.voor | Paide, Eesti |
Valeria Vetoškina, Natalja Jakovleva |
E 19.10.2020 - T 20.10.2020 | IX avatud vabariiklik noorte teatrifestival «Jeralaška 2020» | NLL, |
Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva |
E 19.10.2020
17:30
|
Teater-stuudio «16.komnata» etendus «Mowgli» | NLL, Kino‑ja kontserdisaal |
Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva |
T 20.10.2020 - N 12.11.2020 | Fotostuudio «Positiiv» näitus «Portree» | NLL, Väike galerii |
Irina Kivimäe |
T 20.10.2020
17:30
|
Teater-stuudio «16.komnata» etendus «Lõbus Roger» | NLL, Kino‑ja kontserdisaal |
Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva |
K 21.10.2020
17:00
|
Filmiesitlus ja kohtumis saarja «Ellu jäänud» autoritega | NLL, Kino‑ja kontserdisaal |
Juri Meštšеrjakov |
R 23.10.2020
16:00
|
NLL karikas kiirmales | NLL, kab. 315 |
Maris Korstin |
R 23.10.2020
17:00
|
Avatud meistriklass «Imidži värv» | NLL, Talveaed |
Olga Neustus, Jelena Kasterpalu |
L 24.10.2020 - P 25.10.2020 | Stuudio «Varjud» osaleb tantsufestivalil «Kuldne karikas» | Tartu, Eesti |
Valeria Vetoškina |
L 24.10.2020
11:00
|
«Šokolaaditurniirid» males | NLL, kab. 306, 315 |
Maris Korstin |
R 30.10.2020 | NLL karikas kiirmales | NLL, kab. 315 |
Maris Korstin |
L 31.10.2020 | Teater-stuudio «16.komnata» üritus «Teatraaliks pühitsemine» | NLL, Kino‑ja kontserdisaal |
Vitaly Katuntsev, Olga Katuntseva |
L 31.10.2020 | Lennumudelismi huviringid osalevad Kohtla-Järve lahtistel meistrivõistlustel viskeplaanerite klassis FIN | Kohtla‑Järve, Eesti |
Alexey Mikenin |
L 31.10.2020
11:00
|
«Šokolaaditurniirid» males | NLL, kab. 306, 315 |
Maris Korstin |