Kõik sündmused

Aeg Sündmus Asukoht Vastutav isik
L 05.10.2019
Fotostuudio «Positiiv» osalemine fotofestivalil «Narva sügis»

KM «Rugodiv»,
Narva

Irina Kivimäe
L 05.10.2019
11:00
«Šokolaaditurniirid» males, 3. etapp

NLL,
kab. 306, 315

Мaris Korstin, 
Аlexander Koljazin
E 07.10.2019 - N 07.11.2019
Fotonäitus «Suvemeenutused», fotostuudio «Positiiv»

NLL,
Väike galerii

Irina Kivimäe
R 11.10.2019
15:00
SK Maletäht karikas, 2. etapp

NLL,
kab. 306, 315

Maris Korstin,
Alexander Koljazin
L 12.10.2019 - P 13.10.2019
Maleklubi osalemine lahtistel meistrivõistlustel Kohtla‑Järvel

Kohtla‑Järve,
Eesti

Maris Korstin
E 14.10.2019
Huviringi «Imidžikool» tund «Joonistame postkaardi NLL sünnipäevaks»

NLL,
kab. 301, 302

Olga Neustus,
Jelena Kasterpalu
T 15.10.2019
17:30 - 18:30
Teater‑stuudio «16.komnata» etendus NLL sünnipäevaks «Käbi on kadunud»

NLL,
Kino‑ja kontserdisaal 

Vitaly Katuntsev,
Olga Katuntseva
K 16.10.2019 - P 20.10.2019
Mängu-ja animatsioonifilmide stuudio «Rovesnik» tööde osalemine rahvusvahelisel kinofestivalil «Tbilisi koidikud»

Tbilisi,
Gruusia

Juri Meštšerjakov
K 16.10.2019
17:30
Huviringi «Sekretäri kool» vilistlaste kohtumine NLL sünnipäeval

NLL,
kab. 302

Olga Neustus
K 16.10.2019 - R 18.10.2019
18:00
Kontsert «Palju õnne sünnipäevaks!»

NLL,
Kino‑ja kontserdisaal 

Jelena Jevstratenko,
Jelena Stepanova,
Irina Krištal
R 18.10.2019 - P 20.10.2019
Maleklubi osalemine Ida-Virumaa meistrivõistlustel kuni 10, 12, 14, 18 aastastele

Kohtla‑Järve,
Eesti

Maris Korstin
R 18.10.2019
17:00
Meistriklass «Ajalugu kostüümides». Kostüümi eskiisi loomine. Lektor: Darja Nikitina

NLL,
Talveaed

Ljudmila Sedova
L 19.10.2019
Huviringi « Pitsikool» osalemine vabariiklikul käsitööpäeval. Näitus ja meistriklass.

Narva
Keskraamatukogu

Olga Kublitskaja
E 21.10.2019 - T 22.10.2019
XIII avatud vabariiklik noorte teatrifestival «Jeralaška 2019»   Vitaly Katuntsev
E 21.10.2019 - E 28.10.2019
63 Narva Linna malemeistrivõistlused

NLL,
kab. 306, 315

Maris Korstin,
Alexander Koljazin
E 21.10.2019
17:30
Teater‑stuudio «16.komnata» etendus « Elas kord Pilvik»

NLL,
Kino‑ja kontserdisaal 

Vitaly Katuntsev,
Olga Katuntseva
T 22.10.2019
13:00
«Šokolaaditurniirid» males, 4. etapp

NLL,
kab. 306, 315

Maris Korstin
T 22.10.2019
17:30
Teater‑stuudio «16.komnata» etendus «Tartuffe»

NLL,
Kino‑ja kontserdisaal 

Vitaly Katuntsev,
Olga Katuntseva
K 23.10.2019
12:00
Mängupäev «Palju õnne sünnipäevaks, meie armas maja!»

NLL,
Talveaed

Žanna Pantelejeva,
Jekaterina Averko,
Jelena Jevstratenko
L 26.10.2019 - P 27.10.2019
Tantsukollektiivi «Žemtšužina» osalemine festivalil «Sügisene lehesadu»

Laste Loomemaja,
Kohtla‑Järve,
Eesti

Jelena Stepanova
T 29.10.2019
17:00 - 19:00
Kinostuudio «Rovesnik» filmide esitlus ning autoritega kohtumine

NLL,

Kino‑ja kontserdisaal

Juri Meštšerjakov
K 30.10.2019
18:00
Teater‑stuudio «16.komnata» üritus «Teatraaliks pühitsemine»

NLL,
Kino‑ja kontserdisaal 

Vitaly Katuntsev,
Olga Katuntseva